יירטין זה שם של תרופה

לייזי גורדון, פרשן הכדורסל הכי משעשע, העניק ל-TELESPORT ראיון לקראת טאו ויטוריה והוסיף: "יספאחיה נראה כמו שרק בדיאטה. מכבי תנצח ושחקן המפתח יהיה בורשטיין"

יום שלישי 13 פברואר 2007
שלמה חסיד
 לייזי גורדון, פרשן הכדורסל הכי מצחיק, ושחקן העבר של מכבי, העניק ראיון ל-TELESPORT לקראת הקרב החשוב נגד טאו ויטוריה ואמר: "אני יודע שאומרים שלמכבי הולך נגד טאו אבל זה שטויות במיץ עגבניות. השאלה היא איזה מץ' אפ יש עכשיו בין שתי הקבוצות. אני חושב שמכבי הולכת לתקופה טובה מאוד. הזבנג שהם קיבלו בחצי גמר בא להם בזמן, פשוט במשחק הלא נכון. אבל אני חושב שהם הרוויחו את התלכיד סביב הקבוצה בעקבות ההפסד הזה. הם ישכילו מההפסד וגם יעפילו לפיינל פור".

מי יותר מצחיק אותך ספאחיה או ביינום?

"ספאחיה מצחיק אותי כי הוא נראה כמו שרק אחרי דיאטה. ביינום לא מצחיק אותי. יש לו גוף אתלטי ברמת ה-NBA. הוא לא מודע לזה שיש הרבה אתלטיות באירופה, והוא מופתע מכך שהוא לא עובר אנשים חלק כמו שהוא רגיל בארצות הברית. אני חושב שהוא צריך להשתמש יותר בקליעה שלו מבחוץ. זה קליעה מצחיקה ולא אותנטית NBA אבל אם הוא ייקח זריקות מבחוץ, החדירות יבואו אליו ויהיה לנו שחקן הרבה יותר טוב".

אז ביום חמישי מכבי מנצחים?

"כן. שחקן המפתח צריך להיות ליאור אליהו. הוא יכול לייצר לוויצ'יץ' מספיק מצבים מתחת לסל. הוא גם יכול לתת גיבוי לניקולה כשהוא על הספסל. גם טל בורשטיין הוא שחקן מפתח, הוא משחק את התפקיד של אנתוני פרקר. לבורשטיין יכולת הגנתית ברמה מאוד גבוהה, שיכלה להחזיק אותו באן.בי.איי הרבה שנים. גם הקליעה שלו יציבה והוא מכיר את המערכת ויש לו ניסיון באירופה. אבל המנוע של הקבוצה בלי ספק הוא דרק שארפ שבנה את עמנו במכבי בעשר שנים. גם יירטין שחקן טוב למרות שהשם שלו נשמע כמו תרופה".

לצפייה בראיון לחצו PLAY מתחת לתמונה

צילום ועריכה: יותם רונן
  

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק