האתגר של אוקלהומה מול דנבר

המלצת NBA: אוקלהומה לא הפסידה 2 משחקים ברצף מסוף חודש אוקטובר. מגנד, דנבר נמצאת בכושר נהדר, אבל תחסר את כרמלו אנטוני, הכוכב הגדול שנסע להיות עם משפחתו. איך זה יסתיים?

שבת 25 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT

אוקלהומה תמיד מתקשה מול דנבר, אבל הפעם טרגדיה מצערת דווקא עשויה להקנות לת'אנדרס יתרון משמעותי. אחותו של כרמלו אנטוני, הכוכב הגדול של דנבר, נפטרה והשחקן לא צפוי ליטול חלק גם הלילה באוקלהומה.

כרמלו אנטוני נסע עם הקבוצה לסאן אנטוניו ביום רביעי האחרון, אך לאחר האסון הנורא עזב את הקבוצה ונסע להיות עם משפחתו. באותו ערב הפסידה דנבר לסאן אנטוניו החזקה בתוצאה 103:109, אבל המאמן התעסק באסון שקרה: "זה מחזיר אותנו לקרקע. כדורסל הוא לא הדבר החשוב כרגע".

את החיסרון של אנטוני ניצל ג'י.אר סמית', שקלע 22 נקודות וקטף שבעה כדורים אחורים. גם קניון מרטין לקח אחריות רבה, שחקן שרק החלים מפציעה ממושכת, וקלע 8 נקודות ב-17 דקות. בכלל, דנבר נמצאת בתקופה טובה מאוד והיא מנצחת 11 מתוך 13 משחקיה האחרונים, אבל אי אפשר שלא להתייחס לממוצע הנקודות שרשם כרמלו במשחקים אלה - 30.3 למשחק לצד 10 כדורים חוזרים בממוצע בארבעת המשחקים האחרונים.

מנגד, גם אוקלהומה נמצאת בתקופה טובה ובנוסף למגרש הביתי הנהדר, היא גם מגיעה בסגל מלא לחלוטין. ביום רביעי האחרון הושפלה אוקלהומה במדיסון סקוור גארדן בניו יורק, ולאחר המשחק אמר מאמן הקבוצה: "לא הגענו מוכנים. הניקס קבוצה מאוד פיזית, הם שיחקו איתנו מאוד חזק ולא ניסינו להילחם בחזרה. לא עמדנו באתגר".

כעת לאוקלהומה ישנו אתגר חדש - לנסות שלא להפסיד בק-טו-בק (2 משחקים ברצף) בפעם הראשונה מאז סוף חודש אוקטובר. עם קהל תומך, קווין דוראנט וחיסרון משמעותי במיוחד בדנבר, היא צפויה לעמוד במשימה.

משחק מספר 22: אוקלהומה סיטי - דנבר נאגטס (7+) - ההימור 1 ביחס 1.8

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק