גרנט נלחם בהיסטוריה

מחזור משחקי חג המולד יערך היום באנגליה. ווסטהאם, קבוצתו של המאמן הישראלי אברם גרנט, תצא לקרב תחתית חשוב מול פולהאם ותנסה לנצח גם את ההיסטוריה שמספרת שקבוצה שנמצאת במשחקי חג המולד במקום האחרון, מוצאת את דרכה לליגה השנייה בסיום העונה

שבת 25 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT
 משחק אחד עבר, עוד שני משחקים מחכים. החבל מתהדק סביב צווארו של אברם גרנט, מאמנה של ווסטהאם הלונדונית, שהתבקש להשיג תוצאות בשלושת משחקי הליגה הקרובים ואחרי התיקו מול בלקבורן במחזור הקודם, חייב להשיג שלוש נקודות בקרב התחתית מול פולהאם היום בשעה 14:00, כדי לשמור על תפקידו.

גרנט, מכחיש בכל תוקף כי קיים אולטימטום שכזה והמאמן הישראלי בטוח כי ביכולתו להשאיר את הפטישים עונה נוספת בפרמייר ליג, למרות המצב העגום של הקבוצה שקבורה עמוק במקום האחרון בליגה. 

אבל לצערו של גרנט ולצערם של אוהדי ווסטהאם, ההיסטוריה מספרת כי רק קבוצה אחת ב-18 השנים בהן קיים הפרמייר ליג, הצליחה להגיע למשחקי חג המולד כשהיא במקום האחרון וניצלה בסוף העונה.

באופן מביך מבחינתו של גרנט, זוהי השנה השנייה ברציפות בה הוא מגיע למשחקי חג המולד כאשר הוא סוחב עם קבוצתו את כל הליגה על הכתפיים. מה שאמור להדאיג עוד יותר את אוהדי ווסטהאם, היא העובדה המביכה לא פחות, שגרנט הצליח בשנה שעברה להגיע עם פורטסמות' למשחקי חג המולד עם יותר נקודות מאשר עם ווסטהאם שלו השנה.

אין ספק שלקבוצה של גרנט יש בעיה רצינית בהתקפה, כאשר חלוצי הקבוצה הצליחו למצוא את הרשת 6 פעמים בלבד במשחקי הליגה העונה. שמותיהם של רובי קין מטוטנהאם, עמנואל אדביור ממנצ'סטר סיטי ודיומרסי מבוקאני חלוצה של מונאקו, עלו כמועמדים לחזק את התקפת הקבוצה בחלון העברות שיפתח בשבוע הבא. 

עד שיבוא החיזוק, הקבוצה חייבת להשיג ניצחון מול פולהאם, כדי לנסות לנצח את ההיסטוריה ולשמור על מקום עבודתו של מאמנה.

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק