סמית': תיקו ישמח אותנו

מאמן גלזגו ריינג'רס ערך מסיבת עיתונאים לקראת המשחק מחר מול הפועל תל אביב והוסיף: "הפועל היא קבוצה שהצליחה בעבר באירופה וידוע שבאירופה היא קבוצה שונה מאשר בליגה"

יום שלישי 13 פברואר 2007
שלמה חסיד

מנג'ר  גלזגו ריינג'רס, וולטר סמית', ערך היום מסיבת עיתונאים לקראת המשחק מחר נגד הפועל ת"א.  סמית' שהצטרף לקבוצה לפני חודש וחצי אמר: "אנו רוחשים כבוד גדול להפועל ת"א, היא יריבה ראוייה ואני חושב שצפוי משחק קשה ומעניין במיוחד.

"אני יודע שצפויים לנו מחר חיים קשים , הפועל היא קבוצה שהצליחה בעבר באירופה וידוע שבאירופה היא קבוצה שונה מאשר בליגה. ברור לנו שהשחקנים של הפועל יתעלו  על עצמם וינסו כמו כן להוכיח למאמן החדש את יכולתיהם".  

כשנאל לגבי הסיכויים של קבוצתו אמר המאמן:  "בכדורגל, כידוע, הכל יכול לקרות ואנחנו מקווים לא לחטוף כאן הפסד שיביא אותנו למשחק הגומלין עם מקדמה לא רצויה .אנו בהחלט מוכנים, אנו מכירים היטב את היריבה יודעים מה צפוי לנו ולא נופתע מכלום".

סמית' נשאל האם יהיה מרוצה מתוצאת תיקו וענה: "ברור שתוצאת תיקו תשמח אותנו. המטרה היא  להעביר את ההכרעה אלינו לסקוטלנד. אם נצליח להעפיל לשלבים הגבוהים ביותר במפעל הזה אני מאמין שזה יתפס כהצלחה. אירופה לא פחות חשובה בשבילנו מאשר הליגה בסקוטלנד".

סמית ביטל הום את אימון הבוקר והסביר ש"ביטלנו את אימון הבוקר היום בשל עייפות. שיחקנו ביום ראשון ולא מצאנו לנכון להתאמן היום פעמיים. אימון אחד הערב בבלומפילד יספיק לנו.אנו הולכים לתת הכל במשחק מחר".
 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק