כמו שני ילדים

הדו קרב המילולי בין דייויד בלאט ופיני גרשון הורס את מכבי תל אביב ועוד יגמור את הסיכוי לפיינל-פור השנה. בלאט עשה טעות חמורה כשתקף את פיני גרשון בראיון ל"ידיעות אחרונות" הבוקר

יום ראשון 26 דצמבר 2010
שלמה חסיד

היום בבוקר, כשעילעלתי בנימנום בעיתונים, חשכו עיני כשראיתי את הראיון של דייויד בלאט, שסיכם את הסיבוב הראשון ביורוליג ועשה את זה בשחצנות, מתוך נקודת הנחה שהוא עשה כבר את שלו השנה, כאילו הוא הוביל את מכבי לזכייה ביורוליג.

לא יודע מה היה דחוף לדייויד בלאט להתנגח בגרשון כשהכריז: "השנה יש שיטה, השנה יש כימיה.. השנה יש והשנה יש". דייויד, בסך הכול ניצחת כמה נמושות שאף אחד ביבשת לא סופר. אתה בחור חכם, אתה יודע להתראיין, אתה שואף להיות שגריר. מדוע ירדת לרמתו של פיני? האם גם אתה כמוהו לא מסוגל לשים מחסום על הפה, אלא יורה בצרורות לכל הכיוונים?.

עד היום בבוקר, הערכתי מאוד את דייויד. חשבתי שהוא אדם אלגנטי ויש לו היכולת לספור עד עשר וכושר הספיגה שלו מעולה. ראיתי את הקטנות שגרשון מכניס לו בכל מקום יחד עם כתבי ONE, אבל דייויד לא ענה לו והמשיך בעבודת הקודש שלו במכבי. הפעם, משום מה, גבר עליו ייצרו והוא הכניס לפיני כמה מכות יבשות. אני חושב שהוא טעה, הוא היה צריך לחכות לסוף העונה ואז לשים את פיני במקומו. 

אבל אני רוצה לסיים ולומר שהקרב בין פיני לדייויד ירסק את מכבי ובסוף נראה את מכבי צונחת לקרקעית בלי פיינל-פור ואולי גם בלי אליפות בארץ. אני לא נכנס לשאלה מי צודק, מי התחיל. זה לא גן ילדים פה. לא יודע למה במכבי אישרו לגרשון לכתוב טורים באתר אינטרנט (גרשון עדיין תחת חוזה במכבי), הרי ברור שהוא לא רוצה שבלאט יצליח, אני לא מבין גם למה איש במכבי לא מסנן את המראיינים. כל אחד אומר מה שבא לו. זו הקבוצה היחידה בעולם שבה דברים כאלה קורים וחבל. אני רוצה להזכיר לדייויד שהמשימות העיקריות עוד לפניו ומשברים עוד יכולים לבוא.

בראיון האומלל שלו לרפאל נאה היום,  דייויד הזכיר לי את פיני גרשון שסיכם בעונה שעברה את היורוליג עוד לפני המפגשים מול פרטיזן ועשה זאת בשחצנות רבה ואיך זה נגמר כולם יודעים. אני באמת אוהב את דייויד ומאחל לו להגיע לפיינל-פור אבל את זה הוא יעשה רק אם הוא יבליג להקנטות של פיני ויזכור שפיני ממורמר בעקבות העובדה שזרקו אותו ממכבי. אין סיבה שבלאט ייכנס לעימות הזה, כי במלחמה יש רק מפסידים ואף אחד לא מנצח.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק