סכנין בבלומפילד חיקה במכתש

הגרלת רבע-גמר גביע המדינה: קוטלת הענקים מסכנין תצא הפעם מדוחא למשחק קשה בבלומפילד. עוד במוקד רבע הגמר: מכבי חיפה יוצאת למכתש בגבעתיים ומכבי פ"ת תארח את אשדוד

יום רביעי 25 אפריל 2007
מערכת TELESPORT

שמונה הקבוצות האחרונות במפעל גביע המדינה הגיעו הערב להגרלת רבע גמר הגביע בהתӐחדות לכדורגל עם רצונות ותקוות שונות.

המשחק המרכזי יפגיש את הפועל ת"א וסכנין בבלומפילד ומכבי חיפה תצא למפגש מסקרן במכתש.

מכבי פ"ת תארח במשחק מעניין ביותר את אשדוד בין שתי קבוצות שמאוד רוצות כבר להגיע לשלבים המכריעים בגביע אחרי מספר שנים יפות שלהן ללא הצלחות במפעל היוקרתי.

במשחק האחרון יתמודדו הפועל אשקלון והפועל חיפה על הזכות לבקר בר"ג כשבכל מקרה אנו כבר יודעים שלפחות נציגה אחת  מהליגה הלאומית צפויה להגיע למעמד הגדול.

תגובוߪ:

איתמר צ'יזיק, מנכ"ל מכבי חיפה: "אני שמח מאוד מההגרלה. מה שבא ברוך הבא, אין שום דבר קל בגביע. יש לנו קבוצה סימפטית ונחמדה שהמיקום שלה משקר. מקווה שננצח".

רן קוליק, מבעלי הפועל ר"ג: "למכבי חיפה לӐ יהיה קל. אני מכבד אותם מאוד. נעשה חגיגה גדולה במכתש. רצינו לארח בבית ולא משנה מי. אני מבטיח דבר אחד, עם כל הכבוד לחיפה, צ'יזיק ושחר, הקהל האדום ישלוט ביציעים ולא זה הירוק. הצבא האדום של הפועל ר"ג יוכיח הפעם מה הוא שווה. בשביל לזכות בגביע צריך מתי שהەא לנצח קבוצות גדולות ונצטרך לעשות את זה כבר ברבע הגמר".

מאזן גנאים, יו"ר בני סכנין: "הליגה זה הלחם והחמאה ושם את העבודה כבר עשינו. גביע זה הדובדבן שלנו, אנחנו מאוד רוצים לשחזר את ההישג הגדול מלפני 3 שנים. זו פעם שלישית ברציפות שאנו פוגשים קבוצה מליגת העל ולא סתם קבוצה. אבל נעשה את המקסימום, נצבע את כביש החוף בדרך לבלומפילד באדום ונקווה להעפיל לשלב הבא".

תגובות

טלספורט בפייסבוק