בשבוע הבא: כנס אגודות בירושלים

רשות הספורט בעיריית ירושלים תקיים בשבוע הבא את כנס אגודות הספורט של העיר לשנת 2010. אל הכנס צפויים להגיע בין היתר יושבי ראש בית"ר והפועל ירושלים, איציק קורנפיין ודני קליין

יום ראשון 26 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT

רשות  הספורט בעיריית ירושלים תקיים ביום שני בשבוע הבא, ה-27.12.2010  בשעה 19:00 את כנס אגודות הספורט ירושלים 2010 . בכנס אגודות הספורט של ירושלים במעמד ראש העיר ניר ברקת, יחולקו תשורות לאגודות הספורט של ירושלים וכן לספורטאים הירושלמיים בעלי ההישגים בולטים בזירה הבינלאומית  בעונת הפעילות 2010 .

במהלך הערב תינתן סקירה מקיפה על פעילות הספורט בעיר ,סקירה על התקדמות בניית הארנה , הרחבת אצטדיון טדי, נושא התקציבים לאגודות ופיתוח התשתיות לספורט .   

בחלקו השני של הכנס תעניק עיריית ירושלים תשורות לספורטאים בעלי ההישגים הבולטים וכן תעניק מגני הוקרה לקבוצות בית"ר ירושלים בכדורגל וכן להפועל ירושלים בכדורסל על פעילותם הענפה ותרומתם הרבה למען הקהילה .

לכנס, שייערך השנה לראשונה במלון דן, צפויים להגיע כל בכירי הספורט הירושלמי בניהם: יו"ר בית"ר ירושלים איציק קורנפיין, קפטן בית"ר ירושלים אבירם ברוכיאן , יו"ר הפועל ירושלים דני קליין ומאמן הקבוצה עודד קטש, נציגי הפועל ירושלים בכדורגל, הפועל קטמון, אס"א ירושלים ,השחיינים גיא ברנע וגל נבו , בת אל גטרר, שיאן העולם בספורט הנכים בקליעה, חיים מולכו ועוד.

הערב ייפתח בסקירה על פעילות הספורט וקביעת הקריטריונים של אגודות הספורט בירושלים. לאחר מכן, יציג ראש העיר ניר ברקת  את חזונו להפיכת ירושלים לבירת הספורט במדינה, תוך התייחסות לתשתיות הספורט כולל הקמת הארנה,  ותינתן סקירה נרחבת אודות ההקצבות העירונית לאגודות הספורט לשנת 2011. בסיום הערב יחולקו תשורות לספורטאים ולאגודות  .

אורי מנחם, מנהל רשות הספורט העירונית :" כנס אגודות הספורט והספורטאים הירושלמיים הפך למסורת מבורכת בו מצדיעה עיריית ירושלים לספורטאיה על ההישגים הבולטים של 2010 . ירושלים היא בירת הספורט, ועיריית ירושלים תמשיך גם השנה להשקיע משאבים גדולים לפיתוח הספורט בעיר. הכנס מהווה עבורנו הזדמנות לברך את הספורטאים הירושלמיים על הישגיהם ואת האגודות על פעילותם הענפה למען הקהילה".

משה רנד, מנהל ספורט הישגי ברשות הספורט העירונית : "כנס אגודות הספורט מהווה נדבך נוסף בקידום הספורט בירושלים הן ברמת האגודות והן ברמת הספורטאים היחידים.ב2010 רשמו הספורטאים הירושלמים לא מעט הישגים בזירה הבינלאומית והכנס הוא המקום לפרגן להם על כך. השאיפה היא שבכל שנה יתווספו עוד ועוד ספורטאים ירושלמים להצלחה".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק