ליאור אליהו כשיר לאשקלון

מכבי ת"א ערכה אימון מסכם לקראת משחק הליגה מול עירוני אשקלון. אליהו, שלא היה עם הקבוצה בשבוע שעבר בפולין, צפוי לחזור ולשחק כרגיל. שחורציאניטיס לא התאמן הערב ועשוי לקבל מנוחה

יום ראשון 26 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT

אחרי שסיימה את שלב הבתים הראשון של היורוליג עם תשעה ניצחונות מעשרה משחקים ובסך הכל 18 ניצחונות מ-20 משחקים בליגת העל וביורוליג, מכבי ת"א תזכה למנוחה ביום חמישי הקרוב לאור פגרת היורוליג אבל תפגוש מחר (שני) את עירוני אשקלון בהיכל "נוקיה".

עבור מכבי תל-אביב זה יהיה משחקו הראשון במסגרת הליגה של מילאן מצ'באן, שיפגוש לראשונה בהיכל "נוקיה" במהלך משחק רשמי. שחקן נוסף שצפוי לקבל דקות הוא ליאור אליהו, שחזר להתאמן כרגיל ויהיה כשיר. כזכור, אליהו כלל לא הצטרף למכבי בפולין במשחק היורוליג האחרון מול פרוקום גדיניה.

מי שעשוי שלא להתלבש כלל למשחק הליגה מחר הוא הסנטר היווני, סופוקליס שחורציאניטיס. האחרון לא התאמן הערב באימון המסכם לקראת אשקלון מחר וסובל מחום, והוא בספק למשחק נכון לרגע זה. ייתכן שדיוויד בלאט יעדיף להעניק לשחקן מנוחה, ובכך יוכל להעניק דקות משחק רבות יותר למצ'באן והנדריקס, השניים אותם הוא מנסה להכניס לעניינים.

מנגד, מגיעה מחר לת"א עירוני אשקלון לאחר שבשבוע שעבר הפסידה בביתה לעולה החדשה, מכבי אשדוד. אשקלון של בית הלחמי הפסידה ב-3 מ-4 משחקיה האחרונים והיא תחסר את ראשן טרנר הפצוע. בסיבוב הקודם המשחק הסתיים בתוצאה 104:87 לצהובים.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק