נמרוד משיח ספורטאי השנה

בערב הספורט ההישגי שערך הערב הוועד האולימפי הוצג השייט כספורטאי השנה וזכה ב-40 אלף ש"ח. הספורטאי הצעיר של השנה הוא יעקב טומרקין. יחיעם שרעבי (טקוואנדו) נבחר למאמן השנה

יום ראשון 26 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT
 הוועד האולימפי ערך הערב (ראשון) את ערב הספורט ההישגי, בו הוצגו הספורטאים המצטיינים של ישראל לשנת 2010, שנבחרו לספורטאי השנה ואף זכו במענקים על כך. ענפי השייט והשחייה היו לבולטים יותר, כשענף השייט היה זה שממנו נבחר הספורטאי המצטיין.

נמרוד משיח הוצג בתור ספורטאי השנה של ישראל לשנת 2010 ובזכות כך זכה בפרס כספי של 40 אלף שקלים. זהו הסכום הכספי הגבוה ביותר שהוענק על-ידי הוועד האולימפי.

בתואר "תגלית השנה" זכתה עמית עברי, אך היא לא זכתה להגיע לטקס עקב השתתפותה בתחרות באוסטרליה בימים אלו. עברי זכתה בפרס בין היתר על העפלתה לגמר אליפות אירופה, בה סיימה חמישית. חשוב לציין כי בתחילת השנה עברי כלל לא הייתה בסגל הספורט ההישגי.

בתואר הספורטאי הצעיר של השנה זכה יעקב טומרקין. בשנה האחרונה זכה האחרון במדליות הזהב והארד באליפות אירופה לנוער, כשבנוסף זכה במדליית כסף באולימפיאדת הנוער שנערכה הקיץ בסינגפור. הגלשנית אופיר הלוי זכתה בתואר הספורטאית הצעירה של השנה.

בחלק האחרון של ערב הוכרז מאמן השנה, בו זכה מאמן הטקוואנדו, יחיעם שרעבי. המאמן היה אחראי להצעדת שלושה ספורטאים לדוכן המנצחים - גילי חיימוביץ', בת-אל גטרר ומוטי לוגסי.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק