היציע המזרחי בטדי ייפתח מול נתניה

בהנהלת בית"ר חשבו שלא לפתוח את היציע המזרחי, בו מאוכלסים בדרך כלל האוהדים השרופים של הקבוצה, למשחק הליגה הקרוב מול מכבי נתניה בשבת. בעקבות הלחץ, ההחלטה שונתה. תומאס סרגיי טרטיאק ייבחן מול מכבי פ"ת

יום שלישי 28 דצמבר 2010
שלמה חסיד
 בבית"ר ירושלים מתכוננים למשחק הליגה הקרוב שמצפה להם, בטדי מול מכבי נתניה ביום שבת הקרוב. אתמול (שני) התבשרו אוהדי הקבוצה אשר מנויים ליציע המזרחי בטדי כי הם לא יוכלו לאכלס את יציעי המזרחי במשחק בשבת. הבוקר התקבלה החלטה שונה.

בהנהלת בית"ר קיבלו החלטה עקרונית לסגור את היציע המזרחי משיקולים פנימיים. המועדון הודיע אתמול שהאוהדים אשר מחזיקים במנוי ליציעים המזרחיים, יוכלו לאכלס את היציע הצפוני, כפי שעשו בשני משחקי הבית האחרונים של הקבוצה.

הבוקר כבר שונתה ההחלטה. אוהדים רבים פנו אל הנהלת הקבוצה שהסכימה לשדרג את מערך האבטחה במקום, ולכן גם היציע המזרחי ייפתח מול נתניה.

בית"ר תפגוש הערב את מכבי פ"ת במסגרת רבע גמר גביע הטוטו והמאמן אורי מלמיליאן ינצל את המשחק כדי לבחון את הקשר/חלוץ העונה לשם המוכר מאוד לאוהדי בית"ר - סרגיי טרטיאק.

תומאס דרודה, הבלם בן ה-24 שנחת אתמול בבירה, שוחרר לאחר יום אימונים אחד בלבד מאחר ובקבוצה התרשמו כי השחקן רחוק מכושר משחק סביר. דרודה, שגדל במארסיי, צבר בשורותיה 5 הופעות ליגה ועוד 3 הופעות במסגרת גביע אופ"א. 

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק