האם ממפיס תחזור לעצמה?

המלצת WINNER NBA: הקבוצה שהפסידה שלוש פעמים ברציפות לפני חופשת חג המולד, שבה מהפגרה עם ניצחון על אינדיאנה ושיפור בהגנה. הלילה בבית מול טורונטו ראפטורס היא מועמדת ברורה לניצחון, היות שהראפטורס סובלת ממכת פציעות

יום שני 27 דצמבר 2010
שלמה חסיד
לממפיס גריזליז היה המון זמן בפגרת חג המולד לחשוב על שלושת ההפסדים הרצופים שהקבוצה נחלה בשבוע שעבר. הגריזליז, שנמצאים במאזן של 17-13, הפסידו לפני הפגרה לניו ג'רזי בבית במפתיע 94-101, ומאז שבתו מפעילות עד החג. 

ביום ראשון שחקני ממפיס ניצחו 90-104 את אינדיאנה, במשחק שבו היריבה קלעה באחוז של 35.6, אחרי שבשלושת הפסדיהם האחרונים היריבות של ממפיס קלעו באחוז נאה של 50.6 - עניין שמצביע על השיפור שחל בהגנה אחרי חופשת חג המולד.

מי שעוד תרם לניצחון על הפייסרס ביום ראשון הוא רודי גאי המשתפר שתרם 30 נק'. "אין לי ספק שהמשחק הזה היה ציון דרך מבחינתנו. חזרנו מהפגרה קבוצה אחרת. עיקשת ולוחמת יותר. אני בטוח שנמשיך ככה", אמר גאי אחרי הניצחון.

צח רנדולפ קלע 18 נק' ו-16 ריב', בדאבל דאבל השלישי ברציפות שלו, וה-18 בסך הכול העונה, דבר שמציב אותו במקום החמישי בטבלאות הסטטיסטיקקה בליגה. הנתון הזה מורה כי הוא השיג יותר מכל שחקני טורונטו ראפטורס ביחד. בשנה שעברה מול הראפטורס, ראנדולפ העמיד ממוצע של 27 נק', כאשר קבוצתו משלימה סוויפ של שלושה ניצחונות מול הקבוצה מקנדה. 

הראפטורס תנסה הלילה להימלט מהפסד שלישי ברציפות, כאשר הקבוצה במאזן שלילי של 19-10. שני כוכביה אנדראה ברניאני וחוזה קלדרון פצועים, ולמרות שלאחרונה שבו לפעילות הם רחוקים מכושר סביר. מי שלקח את המושכות במקומם היה לאונרדו ברבוסה שקם מהספסל וצלף 21 נק בהפסד 93-115 לדטרויט בבית.

משחק מספר 17: ממפיס גריזליס - טורונטו ראפטורס (6+). ההימור: 1

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק