איתן תבריזי ישפוט בקריית אליעזר

איתן תבריזי נבחר לנהל את המשחק המרכזי של מחזור פתיחת הסיבוב השני בליגת העל, בין מכבי חיפה ומכבי תל-אביב. משה בוחבוט בבלומפילד, כשהפועל ת"א תארח את הפועל חיפה

יום שלישי 28 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT

ביום שבת ייפתח סיבוב המשחקים השני בליגת העל בכדורגל, המחזור ה-16, והבוקר (שלישי) פורסמו שיבוצי השופטים לסוף השבוע. לשיבוץ היוקרתי השבוע זכה איתן תבריזי, שנבחר לנהל את אחד ממשחקי העונה, ביום שני הבא בקריית-אליעזר, כשמכבי חיפה תארח את מכבי ת"א. יעזרו לו הקוונים נימר אבו זיאד ועבד אלעוברה. אלון יפת יהיה השופט הרביעי.

קרב נוסף בין תל-אביב וחיפה ייערך ביום שבת באצטדיון בלומפילד, שם תארח הדאבליסטית הפועל ת"א את הפועל חיפה. משה בוחבחוט ינהל את המשחק בעזרתם של הקוונים אורן בורנשטיין ועמיחי מוזס. אילן ועקנין יהיה השופט הרביעי.

דניאל בר-נתן ישפוט את המשחק ב"טדי" בין בית"ר ירושלים ומכבי נתניה, לצידם של דביר שמעון, דני קרסיקוב והשופט הרביעי, אוראל גרינפלד. זיו אדלר ישפוט את המשחק בין הפועל רמת-גן ובני יהודה, אסף קינן ישפוט בין הפועל באר-שבע ומכבי פ"ת. רועי ריינשרייבר ינהל את המשחק בין מ.ס אשדוד והפועל עכו, מנשה משיח את סכנין ועירוני קריית-שמונה ושי שטרית שובץ למשחק שייערך ביום א' באצטדיון ר"ג, בין הפועל פתח-תקווה והפועל אשקלון.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק