בלעדי: גליל/גלבוע פנתה לקטש

מאמן הפועל ירושלים קיבל אתמול טלפון מפתיע מבכיר בהנהלת גליל/גלבוע שאמר לו: "אם זה לא מסתדר לך עם הפועל ירושלים, אנחנו רוצים אותך בחזרה". בסביבתו של דני קליין סיפרו: "לא עושים סיכומים בחודש ינואר"

יום שלישי 28 דצמבר 2010
שלמה חסיד
המשבר בהפועל ירושלים מתחיל לקבל זוויות מפתיעות. עודד קטש, שסופג ב-48 השעות האחרונות ביקורות נוקבות בעקבות התבוסה לאשדוד, שהגיעה לאחר הדחה מהיורוקאפ, מבוקש על-ידי הפועל גליל/גלבוע, שעוקבת בעניין אחרי הסאגה בהפועל ירושלים.

יו"ר הפועל ירושלים, דני קליין, התראיין אתמול והזכיר כי החוזה בין הצדדים ניתן להתרה מדי שנה על-ידי שני הצדדים. מנגד, גורם בהפועל גליל/גלבוע אמר הבוקר ל-TELESPORT: "בגליל כואבים שקטש לא נמצא איתם ומנהלים עם עודד קשר רצוף. אם דני קליין לא מעוניין בו, ניתן להגיע להסכם שישרת את כל הצדדים ועודד יחזור למקום שהכי אוהבים אותו, וזה הגליל".

קטש קיבל פנייה בלתי רשמית מבכיר באלופת המדינה שאמר לו כי אם הוא יעזוב את ירושלים מקומו בגליל/גלבוע מובטח, אולם ברור שבשלב זה, המאמן לא מעוניין במהלך שכזה.

בהפועל ירושלים מנסים הבוקר להשקיט את העניינים. גורם בכיר בסביבתו של דני קליין אמר הבוקר ל-TELESPORT: "יש לו מערכת יחסים מצויינת עם קטש. הוא לא התכוון באף שלב לערער על סמכות המאמן ומתכונן להמשיך איתו ב-3 השנים הקרובות, בטח לא לעשות סיכומים כבר בחודש ינואר. נכון, יש דברים שבינתיים לא עובדים, אבל לדני יש נשימה ארוכה, הוא מאמין בעודד, אוהב אותו וייתן לו להמשיך".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק