מדוניאנין מחוץ לסגל. קולאוטי נשאר

חאריס מדוניאנין, קשרה הבוסני של מכבי ת"א הופתע לגלות כי לא ייכלל הערב בסגל הקבוצה למשחק גביע הטוטו מול מכבי חיפה. רוברטו קולאוטי, קיים אתמול שיחה עם אבי נמני והבהיר כי הוא מעוניין להישאר בקבוצה ולא לעבור לארגנטינה

יום רביעי 29 דצמבר 2010
שלמה חסיד

 מכבי ת"א השלימה את הכנותיה לקראת משחק רבע גמר גביע הטוטו נגד מכבי חיפה, הערב (20:30) בבלומפילד. מי שלא ישחק הערב מול מכבי חיפה הוא חאריס מדוניאנין, הקשר הבוסני שהופתע לגלות כי הוא אינו נכלל בסגל הקבוצה למשחק.

הסיבה לאי הכללתו של מדוניאנין היא גם מקצועית, לאור יכולתו החלשה אך מסתבר שיש גם סיבות משמעתיות לצעד הזה, כאשר במכבי לא מרוצים מהתנהלותו של השחקן מאז שחזר מחופשת המולדת שלו.

לא ברור כיצד תסתיים הפרשה הזו, אך כפי המסתמן כעת, הקשר, שהגיע בקיץ למכבי בקול תרועה רמה ובכסף גדול, לא ימשיך גם בעונה הבאה במכבי ת"א.

בשיחה שהתקיימה לפני האימון אתמול בערב בין רוברטו קולאוטי לאנשי מכבי ת"א, הביע השחקן את רצונו להישאר במועדון ולהמשיך לתרום להצלחת הקבוצה תוך שהוא רואה את עצמו חלק מעתיד המועדון בשנים הקרובות.

קולאוטי שהמטרף למכבי תל אביב בתחילת העונה, מגלה עד כה יכולת חלשה והשבוע פורסם כי קבוצת ניואלס הארגנטינאית מעוניינת בו. ציון צמח ששיחק בחודשים האחרונים בנס ציונה, הושאל היום בהשאלה משנית להפועל ר"ג עד תום העונה.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק