מיאמי באה לעצור את הרוקטס

המלצת WINNER NBA: יוסטון אחרי חמישה ניצחונות רצופים, תארח הלילה את מיאמי שמאזנה בדצמבר עומד על 1-14. איך זה יגמר?

יום רביעי 29 דצמבר 2010
שלמה חסיד
מיאמי היט היא בלי ספק הקבוצה הלוהטת של הליגה בחודש דצמבר. אבל הלילה מול יוסטון רוקטס הם צפויים לפגוש יריבה עיקשת שתשאף לסיים להם את השנה בטעם רע. 

יוסטון רוןקטס ניצחה בכל חמשת משחקיה האחרונים, וכן בשמונת המשחקים האחרונים בטויוטה ארנה, מגרשה הביתי, מה שהופך את המשחק הלילה למסעיר בבמיוחד.
 
למיאמי מאזן של 1-14 בדצמבר, כשממוצע ההפרש מול היריבות עומד על 13.1 נק'. אתמול ניצחה הקבוצה את הניקס 98-106, כשהיה זה המשחק השלישי בסך הכול החודש שלא הסתיים בהפרש דו ספרתי למיאמי. דווין וויד הגדיל לעשות במשחק זה כשהשחיל 40 נק'. 

החברים שלי עשו עבודה מצויינת, במיוחד ברבע הרביעי, כשעזרו לי להצטיין", סיכם וויד את המשחק. היה זה הפעם ה-16 שמיאמי משאירה את יריבתה על פחות ממאה נקודות. אם מיאמי תנצח הערב יהיה זה ניצחונה העשירי ברציפות בחוץ, מה שלא עשו בקבוצה מאז 1998. ההיט ניצחה בשנה שעברה ביוסטון 106-115, כשוויד קולע 37. 

 הרוקטס ניצחו בכל שמונת משחקי הבית האחרונים שלהם, אחרי שהפסידו בארבעה מחמשת משחקי הבית שלהם בפתיחת הליגה. ביום שני ניצחה הקבוצה את ווישנגטון 93-100, אחרי שמחקה פיגור בן 10 נק' ברבע האחרון. קווין מרטין כוכב הקבוצה השיג ממוצע של 24.9 בשמונת משחקי הבית האחרונים. אגב מרטין נוהג להיכשל מול מיאמי והממוצע שלו נגדה הוא 12.4 נק' בלבד - הנמוך בקריירה מול קבוצה כלשהי. 

משחק מספר 74: יוסטון רוקטס (6+) - מיאמי היט. ההימור: 2

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק