מוריניו: אני מאושר מהתצוגה

מאמן צ'לסי היה מרוצה מאד מהניצחון של קבוצתו 0:1 על ליברפול בחצי גמר ליגת האלופות. הפורטוגזי גם התבכיין על השיפוט כהרגלו. רפא בניטז מאמין כי בגומלין האוהדים יעזרו לקבוצה

יום חמישי 26 אפריל 2007
רועי רובינשטיין
אלופת אנגליה צ'לסי, רחוקה רק תשעים דקות מגמר ליגת האלופות לאחר הניצחון הערב 0:1Ġעל ליברפול בחצי הגמר האנגלי שהתקיים הערב בסטאמפורד ברידג'. אך אלו יהיו תשעים דקות קשות מאד מול קהל פנאטי באנפילד. 

מאמן הכחולים ז'וזה מוריניו יודע כי יהיה קשה לעלות לגמר בשבוע הבא, אך היה מרוצה מהתצוגה של שחקניו הערב. "שיחקנו מעולה במחצית הראשונה והגענו לחמש או שש הזדמנויות. המחצית השנייה הייתה שונה, ליברפול תקפו יותר,אבל בכל זאת היו לנו הזדמנויות לכבוש אותן לא ניצלנו".

בצ'לסי טענו בסיום כי השופט קיפח אותם כשלא שרק לפנדל לאחߨ נגיעת יד של ארברלואה מגן ליברפול בתוך הרחבה. " אני באמת שלא מבינים איך לא שורקים לטובתנו פנדלים כל כך ברורים, אני לא חושב שמישהו שהיה באצטדיון יכול להגיד שלא היה פנדל".

"זו הייתה הזדמנות גדולה עבורנו לעלות ל-0:2 " המөיך מוריניו את תלונותיו,אני רק מקווה שבסיום משחק הגומלין לא נבכה על הטעות הזו ומאמין שנעשה מספיק בכדי שלא נגיע למצב שבו נצטרך להביט לאחור".

המאמן שיצא פחות מרוצה מסטאמפורד ברידג' רפא בניטז מאמנה  של ליברפולĠסיכם את אירועי המשחק ממבטו. "אנחנו צריכים לכבוש קודם כל שער אחד בגומלין, אם נכבוש שניים נעלה לגמר. הקהל יהיה מרכיב חשוב בתצוגה שלנו" אמר הספרדי שכבר החל להכניס את גורם אנפילד לגומלין.

בניטז חילק את המשחק לשניים, " במחߦית הראשונה עשינו דברים טיפשים, נתנו את הכדור לצ'לסי יותר מידי פעמים. אך במחצית השנייה שיחקנו יותר טוב" סיכם הספרדי.

צילומים: רויטרס

תגובות

טלספורט בפייסבוק