טוטו: בני יהודה בחצי הגמר

רבע גמר גביע הטוטו: בני יהודה השיגה ניצחון 2:4 על מכבי נתניה באיצטדיון ה'קופסא' והעפילה לשלב חצי הגמר. קשטן: "חשוב לנצח סוף סוף". אסי בלדוט: "יום קשה לכדורגל". עטר: "צריכים חיזוק"

יום רביעי 29 דצמבר 2010
שלמה חסיד

 בצל היום הקשה שעובר על הכדורגל הישראלי, התפנו לשחק מעט כדורגל על כר הדשא. בני יהודה השיגה ניצחון נאה 2:4 לאחר ההארכה על מכבי נתניה באיצטדיון ה'קופסא'. הניצחון העלה את הכתומים לשלב חצי הגמר בגביע הטוטו.

מאמן מכבי נתניה, ראובן עטר התייחס להפסד: "היו לנו בהארכה שני שחקנים פצועים ונשאר לי חילוף אחד וגם זה לא הספיק. עשינו טעויות, היה קשה. צריך לדאוג שזה לא יחזור על עצמו בעתיד. נצטרך ללא ספק חיזוק משמעותי בחלון ההעברות הקרוב".

דרור קשטן, מאמן בני יהודה: "תמיד זה טוב לנצח. ניצחנו עם החמצה של פנדל. הקהל תפקידו לצעוק, לעודד. זה חלק אינטגרלי ממשחק הכדורגל. לא מתרגשים יותר מדי מכך. הניצחון עצר שלושה הפסדים רצופים ואנחנו חושבים רק להתקדם". 

אסי בלדוט, חלוץ בני יהודה אמר: "הרגשתי צורך לבעוט שוב את הפנדל ואני שמח שזה נכנס. אפשר להרים את האוהדים, הם רוצים לטעום ניצחון. זהו יום קשה לכדורגל הישראלי, אנחנו מאוד אהבנו את אבי כהן ומוקירים אותנו. משתתפים בצער המשפחה". 

מהלך המשחק:

בקופסא ניסו לחזור לענייני הכדורגל בצל היום הקשה, כאשר שליו מנשה העלה את הכתומים ליתרון בסטייל. נתניה חיפשה שוויון אבל ההגנה הכתומה עצרה היטב. בדקה ה-50 כדור ענק של דג'אני למוגרבי, שהקפיץ מעל השוער וכבש שער שוויון בקופסא. 

הכתומים חזרו להוליך בדקה ה-62 עז ראלי כבש נהדר. מטווח השערים נמשך שהפעם תורה של נתניה להשוות עם שער נאה של עומר פרץ. לקראת הסיום שתי הקבוצות החמיצו והמשך המשיך להארכה. 

בתוך ההארכה בני יהודה זכתה לפנדל מעט מפוקפק, אסי בלדוט בעט פעמיים מהנקודה הלבנה, כבש בראשונה, אבל השופט קבע פנדל נוסף ובשנייה השוער הנתנייתי עצר מצויין. שוב בני יהודה השיגה פנדל ושוב אסי בלדוט בעט, אבל הפעם כבש. ארבע דקות לסיום, עוז ראלי כבש את הצמד האישי שלו לאחר טעות קשה בהגנה המקומית - 2:4 בסיום.

מכבי נתניה: גיא סאלם; עדי נמני, מריאנו קפורלה, ליאוניד קרופניק (אוראל דגני, 46'), עומרי בן הרוש; קובי דג'אני, עומר פרץ (טל מעבי, 84'), פיראס מוגרבי (ניר נחום, 80'), חן עזרא; מאור אסור (גל גניש, 46'), אחמד סבע.  

בני יהודה: דלה איינוגבה; איציק עזוז, אביב חדד, דין מורי, כפיר אדרי; קסטוטיס איבסקביצ'יוס, חסן אבו זייד (עוז ראלי, 26'), לירוי צעירי, שלו מנשה (אסי בלדוט, 63'); פיני בלילי (חריסטוב דיאן, 46'), משה ביטון (ג'ורג' אמסיס, 75').

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק