חסין פוטר. נאווי מאמן זמני

מכבי חיפה הודיעה הבוקר על פיטוריו של המאמן הצעיר, אחרי פתיחת עונה כושלת והידרדרות למקום האחרון בליגה. עמי נאווי, שהוליך את הקבוצה לניצחון מרשים אתמול בגביע על ראשון, מונה באופן זמני

יום חמישי 30 דצמבר 2010
שלמה חסיד

 מועדון כדורסל מכבי חיפה הודיע הבוקר למאמן הקבוצה, אלעד חסין על סיום תפקידו כמאמנה הראשי של הקבוצה. ההחלטה התקבלה ע"י יו"ר הקבוצה ג'ף רוזן וסגנו ובהבנה עם אלעד חסין, אשר בשיחה עם ראשי המועדון הסכים כי לטובת הקבוצה יהיה זה נכון שיסיים את תפקידו . 

בתחילת העונה החליף חסין את אבי אשכנזי בתפקיד המאמן הראשי בחיפה אחרי שנתיים כעוזר מאמן, חסין בן ה-30 הוא אחד המאמנים הצעירים ביותר בליגה בשנים האחרונות. בחיפה היו ציפיות להאבק שוב בצמרת אבל השידוך עם חסין לא עבד ובהדרכתו של חסין, ניצחה הקבוצה רק 2 משחקים והיא מסובכת עמוק מאוד במקום האחרון.

במקביל, הודיע המועדון לעמי נאווי על מינויו כמאמנה הראשי של הקבוצה בשלב זה. המועדון יבחן את המינוי לאורך זמן ויקבל החלטה סופית בהתאם. נאווי בן ה-46, שימש עוזר מאמן בליגת העל תחת שרון דרוקר, אדלשטיין, יעקב ג'ינו ואפי בירנבוים. הוא אימן בליגה הלאומית את אליצור יבנה, מכבי הוד השרון ובעונה שעברה את הפועל לב השרון. בליגת העל הוא אימן קדנציה קצרה את גבעת שמואל. 

נאווי, הדריך את הקבוצה אתמול במשחק הגביע מול ראשל"צ מאחר וחסין היה חולה ונשאר בבית. דווקא כשנאווי על הקווים השיגה חיפה את הניצחון הכי מרשים שלה ועלתה לרבע גמר הגביע למרות ששיחקה בהרכב חסר מאוד.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק