מלמיליאן ממשיך לבחון בלמים

הבלם לאונרדו מתאוס דה אוליביירה, צפוי לנחות מחר ולהצטרף לאימוני בית"ר ירושלים. מתיאס ודרודה המאכזבים שוחררו. כריסטיאן גונזאלס יעזוב בינואר. ביום שבת תארח בית"ר את מכבי נתניה

יום חמישי 30 דצמבר 2010
שלמה חסיד

 בבית"ר ירושלים ממשיכים לבחון שחקנים, בעיקר בחוליית ההגנה שלהם. זאת בעקבות עזיבתו הצפויה של הבלם המאכזב כריסטיאן גונזאלס, שהגיע מאשדוד בתחילת העונה.

מחר (שישי) צפוי לנחות למבחנים בקבוצה הבלם הברזילאי לאונרדו מתאוס דה אוליביירה. אוליביירה הוא בלם בן 25 שהחל את הקריירה בקבוצת הנוער של קרוזיירו הברזילאית, אך כשמלאו לו 20 ולאחר שלא הצליח להשתלב בקבוצה הבוגרת, עבר הבלם לקבוצת סאו קיטאנו בה שיחק במהלך עונת 2005-2006 ובעונת 2006-2007 כשבין לבין העביר חצי עונה בויטוריה.

בתחילת העונה הנוכחית עבר לקבוצת פראינסה מהליגה השנייה בפורטוגל, אך לאחר חצי עונה ביקש לעזוב את הקבוצה וקיבל אישור למצוא קבוצה גדולה יותר שתקלוט אותו.  השחקן צפוי להגיע מחר לישראל ויצטרף לאימוני הקבוצה כנבחן. 

בבית"ר מחפשים בדחיפות בלמים אחרי שמועמדותם של עמנואל מתיאס ותומאס דרודה, הבלמים האחרונים שנבחנו בקבוצה, ירדה מאחר והם לא הרשימו את הצוות המקצועי של הקבוצה.

הקבוצה תארח ביום שבת את מכבי נתניה בפתיחת הסיבוב השני של ליגת העל ותקווה לפתוח את הסיבוב כפי שסיימה את הסיבוב הראשון עם ארבעה ניצחונות בחמשת משחקי הליגה האחרונים שלה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק