מילאן אישרה: רונאלדיניו עוזב

רונאלדיניו סיכם את תנאיו בברזיל כבר לפני זמן, אבל כעת הגיע האישור גם מקבוצתו. סגן הנשיא, אדריאנו גליאני: "רונאלדיניו יעזוב בינואר. הוא כבר לא חלק מאיתנו, בקרוב יימכר לברזיל"

יום חמישי 30 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT
סגן הנשיא של מילאן, אדריאנו גליאני, חתם היום את חרושת השמועות של השבועות האחרונים ואישר סופית: הרומן הסתיים, רונאלדיניו עוזב את הקבוצה וחוזר לברזיל. כזכור, רונאלדיניו סיכם את תנאיו בגרמיו במהלך החודש האחרון, אך השחרור כפוף לתנאים שתציב קבוצתו.

הברזילאי בן ה-30 איבד את מקומו לחלוטין העונה במדי הרוסונרי, שמסתדרת עד כה גם בלעדיו כשהיא מעפילה לשלב הבא בליגת האלופות ומזה מספר שבועות שומרת על פסגת הטבלה בליגה האיטלקית. בנוסף לפאטו הפצוע, איברהימוביץ' ורוביניו, החתימה הקבוצה החודש את אנטוניו קסאנו, מה שסלל באופן סופי את דרכו של רונאלדיניו החוצה.

גליאני אישר היום כי הצדדים הגיעו להסכם על פרידה מהקשר שנרכש מברצלונה: "הצדדים הגיעו להסכמה על סיום ההתקשרות. רונאלדיניו יעזוב את הקבוצה בינואר והוא אינו חלק מהקבוצה יותר. הוא גם לא יערוך איתנו אימונים מאחר והוא לא חלק מהקבוצה".

על השאלה המרכזית, לאן יעבור רונאלדיניו גליאני עדיין לא יודע לענות: "הוא יחזור לברזיל ויימכר לאחת הקבוצות שם. למי? למי שתציע את סכום הכסף הגדול ביותר". 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק