אופא: שימו לב להפועל תא

במשך כל שעות היום האייטם בפותח באתר הרשמי של אופ"א עוסק באדומים שיארחו הערב את גלזגו ריינג'רס. לוין: שמח שאבוקסיס ישחק

יום רביעי 14 פברואר 2007
אשר גולדברג
לקראת המשחק הערב בין הפועל תל אביב לגלזגו ריינג'רס זכתה הפועל בכבוד לא קטן. 

מתברר שהאייטם הפותח של אתר האינרטנט של אופ"א במשך כל שעות היום עוסק בהפועל תל אביב. תמונתו של שביט אלימלך מתנוססת ומוזכר שם שהמאמן החדש של הפועל תל אביב, ניר לוין מאמין שיוסי אבוקסיס ואלימלך יובילו את הפועל למסע הקסמים של לפני חמש שנים, כאשר באופ"א מזכירים את משחקו הנדיר של אלימלך בלונדון בתיקו 1:1 עם צ'לסי.

 לוין, ערך אתמול בבלומפילד מסיבת עיתונאים לקראת המשחק  נגד גלזגו ריינג'רס.  לוין אמר: "הזירה האירופאית מרתקת אותי , יש בה קסם . אנו נעשה את המקסימום להעפיל שלב ולשחזר את ההישג הגדול של הקבוצה עם דרור קשטן. נשתדל למקסם את יכולת הקבוצה להראות טוב יותר מאיך שהיינו בשבת נגד מכבי נתניה".

לוין הוסיף: "אני רוצה לצאת לסקוטלנד עם תוצאות טובות. שיש סיכוי להגיע לשלב הבא , אני לא מתרשם מרשימת הפצועים של הריינגרס יש להם מספיק שחקנים טובים . הגעתו של וולטר סמית' שינתה את פני הקבוצה והם טובים יותר כיום. אני לא רגיל לשמור אישית אבל יש דרכים לשמור על שחקן , הריינג'רס מנסים יותר הם לא מפחדים מהקהל שלנו כי במשחקי הבית שלהם יש 50 אלף צופים".

לוין פירגן ליוסי אבוקסיס שעשה מאמצים גדולים לשחק מחר ואמר: "אני שמח ומאושר שיוסי אבוקסיס בהרכב ושיחק מחר בנוכחות חשובה כמו של אלימלך , באדיר ואנטבי שמפגינים במגרש גם מנהיגות ונוכחות. זו לא הפעם הראשונה שאני באירופה.הייתי עם הפועל פ"ת ומכבי ת"א כמאמן. אני מאמין שהתסריט האופטימי שלנו נגד הריינג'רס הוא שייצא אל הפועל".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק