רייקארד ודלגליש מועמדים לליברפול

בעליה החדשים של ליברפול מתחילים לאבד את הסבלנות וכפי שנהגה ווסטהאם, כעת אולטימטום ניצב גם בפני רוי הודג'סון: ניצחון מול בולטון במחזור הליגה הקרוב באנפילד או שאתה מסיים את דרכך

יום שישי 31 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT
אחרי ההפסד המביך לוולבס, שהייתה האחרונה בטבלה ערב המשחק, 1:0 באנפילד, גם בליברפול הסבלנות מתחילה להיגמר והבעלים משתמשים באולטימטום, כפי שנהגה על-פי גל הדיווחים באנגליה ווסטהאם באברהם גרנט. רוי הודג'סון, שבעונה שעברה הוביל את פולהאם עד לגמר הליגה האירופית, עשוי לסיים את דרכו בסוף השבוע הקרוב אם לא ישיג את מלוא 3 הנקודות מול בולטון.

בסוף השבוע האחרון הכעיס המאמן את אוהדי הקבוצה המסורים, יושבי יציע ה"קופ", כשתקף אותם ואמר כי הם כלל אינם תומכים ומזכירים את אוהדי ליברפול כפי שהוא מכיר ושמע עליהם רבות. הודג'סון הוסיף שהלחץ מצד הקהל לא מאפשר לשחקניו להשתחרר ולהציג כדורגל כפי שהם יודעים.

ג'ון הנרי, הבעלים של ליברפול, החליט שאם לא די ביכולת המבישה של קבוצתו, כנראה שלהיכנס לעימות דווקא מול אחד הקהלים התומכים בעולם זה כבר יותר מדי גם עבורו, וכאמור החליט להציב אולטימטום למאמן. 

בעיתוני בריטניה החלו כבר לפרסם שמות של מועמדים לתפקיד משרת המאמן באנפילד, כאשר המועמדים הבולטים לתפקיד הם מנואל פלגריני, קני דלגליש ופרנק רייקארד. רפא בניטז, שעזב את ליברפול בקיץ האחרון וסיים החודש את תפקידו באינטר, לא ישוב למועדון מאחר ורבים מאמינים כי הוא האשם העיקרי במצב אליו נקלע המועדון.

צילום: Getty Images

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק