הבלגתי, אבל בסוף זה נגמר

אורי מלמיליאן התראיין לרדיו ירושלים וסיפר על יחסיו עם הקשר הארגנטינאי, דריו פרננדז: "מה שעברתי עם דריו לא חוויתי מעולם עם שחקן אחר. הוא עשה את עצמו פצוע במשחקים בהם לא היה בסגל"

יום שישי 31 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT

דריו פרננדז כבר לא ישחק בבית"ר ירושלים. נכן שהקשר עדיין לא עזב את בית וגן, אבל אחרי הראיון שהעניק הבוקר (שישי) אורי מלמיליאן לרדיו ירושלים, אין כל ספק כי דריו יעשה את דרכו החוצה כבר בחלון ההעברות הקרוב.

בהתייחסות ראשונה למערכת היחסים בינו ובין הקשר אמר מלמיליאן: "קשה לקחת שחקן עם חוזה לשלוש שנים ולהושיב אותו ביציע. באתי אליו לפני חודש ואמרתי לו שיחזור להתאמן ולשחק אבל הוא ענה לי שהוא עוזב את הקבוצה. אני מתייחס לכולם כאל שווים, אבל מעולם לא חוויתי דבר כזה עם שחקן. כשלא הלבשתי אותו הוא עשה את עצמו פצוע. לא עושים דברים כאלה".

"הבלגתי עם פרננדז פעם אחת, פעמיים ובפעם השלישית זה נגמר. זהו". המאמן גם סיפר על מצב קבוצתו, לקראת משחק הליגה מול מכבי נתניה: "לא מבינים את המצב של בית"ר השנה. אני מצפה שלא נצטרך להילחם השנה על הירידה".

עוד לפני הראיון הספיקה לערוך בית"ר ירושלים את האימון המסכם לקראת משחק הליגה מחר מול מכבי נתניה. פרננדז, הפעם הוא חולה, לא התאמן. תומר בן יוסף חזר לאימונים וצפוי לשוב להרכב.  גם אלי דסה צפוי לשחק במקומו של ליאור ראובן המורחק. עידן טל ישחק בקישור לצידו של מישאלוב.

מי שהצטרף היום לקבוצה הוא הבלם הברזילאי בן ה-24, ליאו באייה. הבלם רק נחת הבוקר בישראל והוא יערוך אימון ראשון בתחילת השבוע הבא. מי שכן התאמן עם המחליפים הוא הנבחן אטראק אטרקיאן הארמני, מגן שמאלי שאם ירשים יוחתם עד לסיום העונה.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק