לשחרר את מאור בוזגלו ממכבי

שחקן שכל הזמן פוזל לצדדים ועושה טובה שהוא לובש את מדי מכבי ת"א חייב לקבל גט מיידי. לא רוצה ללבוש צהוב? בלי טובות בבקשה

יום רביעי 05 ינואר 2011
שלמה חסיד
ביום שלישי שעבר שוחחתי עם גורם בכיר ביותר בצוות המקצועי של מכבי תל אביב. אמרתי לו שהגיעו ליידי שמועות עקשניות שמאור בוזגלו מפלרטט עם הפועל תל אביב. "עזוב שטויות, הוא לא ישוחרר", אמר לי בביטחון הבכיר. כשאמרתי לו שאני יודע שגורמים אחרים במועדון מנהלים מו"מ בעניין הוא אמר לי: "תכתוב מה שאתה רוצה, השורה התחתונה תהיה שמאור ישאר".

אני יכול להבין את השיקולים של אותו בכיר להשאיר אצלו את השחקן ולא לשחררו לטובת היריבה העירונית, בעיצומו של מאבק האליפות, אבל כבעל טור שאין עליו טיפת אחריות לתוצאות, אני הייתי מטיס את בוזגלו ממכבי כבר אתמול, ושתהיה לכך כל השלכה שתהיה על הקבוצה (בינינו, התרומה שלו לא כזאת גדולה, ובטח שלא משתווה לנזק שהוא גורם עם הכותרות האלה).

את מאור בוזגלו פגשתי לראשונה לפני חמש שנים כשנלוויתי למכבי חיפה למשחק מוקדמות ליגת האלופות מול מאלמו השוודית. ישבתי עם יורם ארבל במלון הילטון בלב העיר ויורם שאני תופס ממנו מאוד אמר לי: "הוא שחקן העתיד, מאז בניון לא היה פה כישרון כזה". שוחחתי עם מאור והוא נגלה לי כבחור חביב ביותר. רציתי מאוד לראות את הנבואה של יורם ארבל מתגשמת. אבל משהו מונע ממאור להתרומם, אני מתכוון לאבא שלו יעקב שאותו אני מכיר בערך שלושים שנה מירושלים.

לא יודע מה דחוף למר בוזגלו לעזוב את מכבי כבר עכשיו, ולמה לא לחכות לסוף העונה. אחרי שדבר המגעים עם הפועל פורסם, התברר שגם קליארי בעקבותיו של מאור, כך לפי גורמים במשפחתו של השחקן. קליארי. עם כל הכבוד לקליארי, מי זאת קליארי בשביל בוזגלו, הוא הרי כבר היה מועמד לאינטר, אבל בסוף רפא בניטז האהבל פספס את היכולת שלו. מבטיח לכם שעם בוזגלו בנראזורי, לא היו מפטרים את רפא, וגם אשתו היפהפיה, מירן, היתה עושה יופי של שופינג במילאנו.

בוזגלו נכנס עכשיו ליישורת האחרונה והקריטית בקריירה שלו. אם הוא לא יידע החל מרגע זה לנטרל את ההשפעה השלילית של אבא שלו, שחקן כבר לא ייצא ממנו. בל נשכח שמכבי חיפה כבר ויתרה עליו, למכבי לא תהיה לו דרך חזרה, ומה יקרה אם גוטמן יחליט להוציא אותו בדקה ה-60 במצב של 0-4 להפועל? איך תגיב המשפחה הלוחמת שמאחוריו?

אם מכבי תל אביב יוצאת לדרך חדשה, אז עד הסוף.  אולי יהיה זה חכם מצד מכבי לרקום עיסקה עם ניר קלינגר. בוזגלו לבאר שבע, מליקסון למכבי. נראה לי עסק הוגן, מה גם שבנגב יש קניון ובטח גם שם התחילה מכירת סוף העונה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק