חמישייה לשנה החדשה

ליגת העל: הפועל ת"א פתחה את השנה האזרחית החדשה עם חמישייה ללא מענה לרשת של הפועל חיפה האנמית. צמד של בן שהר, טועמה, שכטר וזהבי כבשו לאדומים

שבת 01 ינואר 2011
שלמה חסיד

הליגה חזרה לפעילות לאחר הפגרה הקצרה, האלופה הפועל ת"א פירקה ללא רחמים 0:5 את הפועל חיפה האנמית והחלשה. המשחק כאמור נפתח מחיאות הכפיים לזיכרו של אבי כהן ז"ל, שנפטר במהלך השבוע האחרון. 

השחקן המצטיין של הערב, גליל בן שאנן, שוערה של הפועל שהחליף את אניימה בשער אמר: "אני מרגיש טוב ששיחקתי. אני נותן הכל בכל משחק, זה המועדון שגדלתי בו. ממשיכים הלאה".

מאמן הפועל חיפה, ניצן שירזי: "משחק לא טוב שלנו, אנחנו בהחלט רוצים להתחזק. לא היה קל מול הפועל ת"א, קבוצה נהדרת מאוד. הניצחון שלהם היה מוצדק".

אחת מהן הסתיימה בנגיחה של שהר למשקוף שערו של עמוס. בדקה ה-14, זהבי שלח כדור עומק מצוין לעברו של שהר, שדהר לרחבה ובעט פנימה. 0:1 לאדומים של גוטמן. בדקה ה-32, הזדמנות כפולה לבן בסט לאזן את התוצאה, אך שתי בעיטות שלו מתוך הרחבה נבלמו. 

רגע לפני השריקה להפסקת המחצית, כדור חופשי של טועמה נחת בשערה של חיפה- 0:2 לת"א. בדקה ה-61, זהבי נגח את השלישי של הפועל. שהר השלים צמד אישי בדקה ה-74, ו-10 דקות לאחר מכן, שכטר כבש את החמישי של הפועל מהנקודה הלבנה.

הפועל תל אביב: גליל בן שנן, עמרי קנדה, וואליד באדיר, ביוואן פרנסמן, דדי בן דיין, שי אבוטבול, ערן זהבי (יוסי שבחון, 75), גילי ורמוט, סלים טועמה (אביחי ידין, 57), בן שהר, טוטו תמוז (איתי שכטר, 64).

הפועל חיפה: גד עמוס, עומר ורד, סביטי ליפנייה, גולן חרמון, אייל טרטצקי, אושרי רואש (רן אבוקרט, 46), יוסי דורה, גל אראל, חנן ממן (אמיר אבו ניל, 46), סשה סטויאנוביץ' (רועי שוקרני, 64), עדן בן בסט.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק