חולון הביסה את בני השרון

גם ללא ג'יימי ארנולד ומורן רוט, הפועל חולון הסתדרה מצוין מול בני השרון וניצחה בתוצאה 69:86. קבוצתו של דן שמיר ממשיכה להציג יכולת חלשה למדי מאז הניצחון ב"נוקיה". היית ומלצר הצטיינו עם 22 נק' כל אחד

שבת 01 ינואר 2011
מערכת TELESPORT
המחזור ה-12 בליגת "לוטו" נפתח הערב (שבת) באולם "הפחים" בחולון עם ניצחון גדול של המקומיים, שהסתדרו נהדר מול קבוצתו של דן שמיר גם ללא שניים מכוכביה, ג'יימי ארנולד ומורן רוט. חולון לעיני הקהל הביתי הציגה משחק הקרבה משובח ובסיום חגגה 69:86 גדול.

הפועל חולון, שכזכור הפסידה באמצע השבוע בהדר יוסף להפועל תל-אביב במסגרת גביע המדינה, השכילה לסיים את הרבע הראשון ביתרון 19:22, על אף משחק צמוד למדי. בני השרון נאלצה לשחק גם היא ללא אחד משחקניה המרכזיים, הסנטר שון ג'יימס שנסע להיות עם אשתו  ועדיין לא ברור מתי ישוב ארצה, וברבע השני ניתן היה לראות עד כמה השחקן משמעותי עבור קבוצתו של דן שמיר. באסטון וריברה לא הסתדרו מול הסגל המצומצם של חולון, ונראה היה כי הם יכולים מלהציג יכולת המתאימה לציפיות מהקבוצה האורחת. במחצית התוצאה הייתה 40:46 לחולון.

ברבע השלישי חניכיו של דני פרנקו ניצלו משחק התקפה איום של בני השרון, שכמעט ולא הצליחו לייצר מצבי קליעה ממשיים. הכדור הלך יותר מדי לידיו של ניל ניילון, כשמייסיאו באסטון שפתח הערב בחמישייה מתקשה להציג אפילו במעט את היכולות אותן הכרנו בעבר. ברבע הרביעי נקלע ניילון לבעיית עבירות, לאחר שביצע עבירה בלתי ספורטיבית וקודם לכן ספג עבירה טכנית. גם באסטון ספג עבירה חמישית ומאותו רגע ועד הסיום התפרקה האורחת. כאמור, 69:86 להפועל חולון.

רוברט היית, ריץ' מלצר וקאסיג פאוול ניצלו את החסרונות הרבים בחולון ולקחו את המשחק על אחריותם, כאשר מלצר והיית סיימו עם 22 נקודות כל אחד . קאסיג פאוול בלט מתחת לסל עם 10 כדורים חוזרים ו-17 נקודות.

לי ניילון היה המוציא לפועל העיקרי בבני השרון עם 25 נקודות, אבל חבריו לקבוצה נראו אבודים. דן גרונפלד ורון סטיל קלעו 14 נקודות כ"א, אבל מנגד, בן רייס קלע 5 נקודות בלבד וצמד הזרים, מייסיאו באסטון ופילברטו ריברה, קלעו רק 4 נקודות כ"א.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק