לימונד הצטיין - אנדרסון מתאקלם בברצלונה

הופעת שיא ו-20 נקודות של רביד לימונד מול פואנלברדה, שניצחה במנורקה 79:88. אלן אנדרסון קלע 17 נקודות, כולל סל ניצחון עם הבאזר בניצחון ברצלונה 63:65 בבילבאו. ניצחון גם לריאל מדריד

יום ראשון 02 ינואר 2011
מערכת TELESPORT
 משחקי הליגה הספרדית בכדורסל נמשכו היום בצהריים, כאשר מבחינתו המשחק הכי מעניין נערך במנורקה, שם אירחה הקבוצה המקומית, בה משחק רביד לימונד הישראלי את פואנלברדה החזקה, שבה משחק אסטבן באטיסטה, עוד אקס מכבי ת"א.

עבור מנורקה זה היה יום לא מוצלח, כאשר הקבוצה הפסידה בבית 88:79 לפואנלברדה, אולם עבור רביד לימונד זה היה משחק השיא מאז הצטרף לקבוצה בקיץ ממכבי ת"א. לימונד, היה השחקן המצטיין של קבוצתו עם 20 נקודות (3 שלשות), 5 ריבאונדים ו-3 אסיסטים. הישראלי זכה ל-25 נקודות מדד, אך פואנלברדה ניצחה בזכות משחק מצויין של וואלטרס ושל אסטבן באטיסטה שקלע 12 נקודות.

המשחק הכי מרתק וצמוד נערך בבילבאו, שם אירחה הקבוצה המקומית החזקה את ברצלונה אלופת אירופה והפסידה אחרי מותחן 65:63. בילבאו, שנחשבת לקבוצה ביתית מובהקת, הפתיעה כשהוליכה את המשחק הזה לכל אורכו. אולם, במצב של 58:63 לבילבאו, הצליחה בארסה לחזור למשחק. ארזם לורבק המצויין קבר שלשה 10 שניות לסיום וכפה שיויון 63. 

באניץ החטיא שתי קליעות עונשין וזה איפשר לברצלונה לצאת להתקפה אחרונה שבסיומה, קבר אלן אנדרסון, אקס מכבי ת"א ג'אמפ שניה לסיום והעניק את הניצחון לאורחים. אנדרסון היה מצויין וקלע 17 נקודות. לורבק הצטיין עם 18 עבור המנצחים. נבארו, שחקן השנה באירופה היה חלש וקלע רק 4.

ריאל מדריד, חזרה הביתה אחרי התבוסה שחטפה במחזור הקודם מול ברצלונה והוציא את זעמה על גראנדה האומללה עם ניצחון מוחץ 57:84.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק