פורטלנד תנסה לשמור על הבית

המלצת WINNER NBA: אחרי חודש דצמבר המצוין שנתנה, יוסטון רוצה להיכנס בראש מורם לשנה החדשה, כשתתארח הלילה בפורטלנד. אלא שהמקומיים ניצחו בכל שבעת משחקי הבית האחרונים שלהם, ונחשבים לקבוצת הגנה מצויינת

יום ראשון 02 ינואר 2011
שלמה חסיד

 יוסטון רוקטס תתארח הלילה בפורטלנד בתקווה להמשיך את התנופה מחודש דצמבר המצוין שנתנה, אבל פורטלנד אחרי שבעה נצחונות רצופים בביתה, ויהיה קשה מאוד להכניע אותה במבצרה.

יוסטון ניצחה בשישה משבעת משחקיה האחרונים, ושחקניה התאוששו מההפסד למיאמי הלוהטת עם ניצחון בערב השנה החדשה על טורונטו 104-115. בעשרת משחקיה האחרונים קלעה יוסטון מנה יפה של 108.2 נק' למשחק בממוצע, כשכוכבה צ'ייס בודינגר קולע בממוצע 22 נקודות.
 
פורטלנד במאזן של 15-17 התמודדה עד כה עם פציעתו של כוכבה ברנדון רוי שחזר לשחק בניצחון ביום שלישי 89-100 על יוטה, שהיה המשחק האחרון בשנה שעברה. לרוי ממוצע של 16.7 נק' ב-23 משחקים בהם שיחק, וקיים עדיין סיכוי שיאלץ לעבור ניתוח שישבית אותו עד לסוף העונה. 

פורטלנד נחשבת קבוצת הגנה מצויינת ואת שלושת היריבות האחרונות שלה היא השאירה על 91.7 נק'. לה-מרקוס אולדריג' הוא השחקן הבולט של הקבוצה עם ממוצע של 25.4 נק' ן-10.2 ריב' בשמונת השחקים האחרונים.

פורטלנד ניצחה בכל שלושת משחקי הבית האחרונים בהן אירחה את יוסטון, שקלעה פחות מ-90 נק' בשני המשחקים האחרונים מולה.

משחק מספר 89: פורטלנד בלייזרס - יוסטון רוקטס (4+). ההימור: 1

צילום: GETTYIMAGES


תגובות

3

טלספורט בפייסבוק