דזקן חתם בסיטי. או שלא?

אדין דזקו, החלוץ הבוסני שמשגע את אירופה, סיכם את כל תנאיו במנצ'סטר סיטי ומנצ'יני כבר אישר את רכישתו. אבל לחלוץ תכניות משלו והוא הודיע לראשי יובנטוס: יש לכם 48 שעות לנסות להפוך את הקערה על פיה

יום שלישי 04 ינואר 2011
מערכת TELESPORT
אדין דזקו, חלוץ נבחרת בוסניה ושחקן וולפסבורג הגרמנית, כבר למעלה משנה מועמד בכל חלון לעזוב את גרמניה ולהצטרף לאחת מהקבוצות הבכירות ביותר של היבשת. שמו נקשר מריאל מדריד ועד מנצ'סטר יונייטד, אבל נראה שהמאבק כעת הוא בין שתיים בלבד: מנצ'סטר סיטי ויובנטוס.

מוקדם יותר היום, התראיין המנג'ר האיטלקי של הסיטי, רוברטו מנצ'יני שסיפר: "הגענו לסיכום עם דזקו ועם וולפסבורג. הוא שחקן שכל אירופה רוצה ואני שמח שהגענו איתו לסיכום. את הדיבור עליו נרחיב רק אחרי משחק הליגה מול ארסנל".

אבל סאגת דזקו עדיין רחוקה מסיום. הבוסני סיפר לסוכנו כי העדפתו היא לשחק בליגה האיטלקית, ועל-פי דיווחים באיטליה הוא העביר מסר ברור ליובנטוס: "אמרתי לא פעם שאני רוצה לשחק באיטליה, זו הליגה המועדפת עליי. סיכמתי את כל התנאים מול מנצ'סטר סיטי ואני לא יכול להמתין יותר. זה בידיים שלכם, אני מקציב 48 שעות לניסיון שלכם לסגור את כל התנאים מול וולפסבורג". 

ההשערה היא שיובנטוס לא תוכל להעמיד סכום של 35 מיליון יורו, כפי שמוערך סכום העברתו למנצ'סטר, אך היא צפויה להעמיד סכום כסף בקרוב ל-30 מיליון ובנוסף תצרף לעסקה את סיסוקו. חשוב לציין כי ליובנטוס עדיפות, אם זו אכן תגיש הצעה, כחלק מעסקת מכירתו של דייגו לוולפסבורג בקיץ האחרון.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק