בלומפילד לא מאושר למכבי-ביתר

במשטרה סירבו לבקשת מכבי תל אביב לאכלס את אוהדי בית"ר ירושלים בשערים 10-11 וכרגע המגרש לא מאושר. חאריס מודוניאנין צפוי לשוב לשחק, מאיר לוי ישפוט את המשחק

יום רביעי 05 ינואר 2011
שלמה חסיד

 אם לא מספיק למכבי תל אביב סיפור עזיבתו של אבי נמני שטלטל מלמעלה את המועדון - הבוקר נודע שהמשטרה לא מאשרת, לפי שעה, את איצטדיון בלומפילד לעימות המסקרן בין מכבי לבית"ר ירושלים ביום שני.

 במשטרה דורשים ממכבי לאכלס את אוהדי בית"ר בשערים 4-5 ואילו את אוהדי מכבי שקנו כרטיסי מנוי לשערים 10-11 לפזר בין היציעים השונים במגרש. כרגע המגרש לא מאושר על ידי המשטרה עד לפיתרון הבעיה.

 ראשי מכבי ייפגשו עם מנכ"ל ההתאחדות אורי שילה, ובקבוצה לא צפויים לסרב לבקשה לארח את המשחק באיצטדיון רמת גן.  בכל מקרה, יש לציין, כי המשחק יערך ביום שני ואין כל חשש לאי קיומו.

ללא קשר לזהות המאמן שיהיה על הקווים ביום שני, הקשר חאריס מודוניאנין צפוי לחזור ולשחק במשחק ליגה, לאחר שלא היה בסגל במשחק מול מכבי חיפה. מי ששובץ לשפוט את המשחק המסקרן הזה הוא השופט הבכיר מאיר לוי.

אלון יפת, שובץ למשחק מסקרן נוסף של המחזור בו תארח מכבי פ"ת של פרדי דוד את מכבי חיפה המוליכה. איתן שמואלביץ ישפוט את משחק החוץ של האלופה הפועל ת"א מול הפועל אשקלון. חיים יעקב ישפוט את בני יהודה מול הפועל ב"ש.

יתר שיבוצי המחזור: הפועל חיפה - הפועל ר"ג (אלי חכמון). הפועל עכו - הפועל פ"ת (לירן ליאני). הפועל ק"ש - מ.ס אשדוד (לירן וקסברגר). מכבי נתניה - בני סכנין (אוראל גרינפלד)

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק