הפועל י-ם ומכבי תא יועמדו לדין

מנהלת הליגה פנתה היום במכתב ליועץ המשפטי של איגוד הכדורסל, בבקשה להעמיד לדין את שתי הקבוצות בעקבות התנהגות אוהדי שתי הקבוצות במשחק ביניהן ביום ראשון. מכבי על זריקת רימון העשן והפועל על זריקת חפצים לפרקט

יום רביעי 05 ינואר 2011
אסף בילגורי

 איגוד הכדורסל החליט היום לעמיד לדין את מכבי ת"א והפועל ירושלים. זאת, בעקבות התנהגות אוהדיהן במהלך המשחק בין הקבוצות ביום ראשון האחרון, בו ניצחה מכבי ת"א את האדומים 73:84.

הסיבה שמכבי ת"א תעמוד לדין היא זריקת רימון העשן הצהוב על הקהל של הפועל ירושלים במהלך המשחק. ירושלים, תועמד לדין בגין זריקת חפצים של האוהדים למגרש, חפצים שחלקם פגעו בשחקני מכבי ת"א.

כזכור, האוהד שהשליך את רימון העשן הצהוב נתפס ע"י המשטרה והורחק מהמגרשים לשלוש שנים, אך באיגוד לא מסתפקים בכך וכנראה שיטילו עונש כספי על מכבי ת"א. 

בהודעה שהוציאה המנהלת נכתב: :"מנהלת הליגה מבקשת להעמיד לדין משמעתי את קבוצות הפועל מגדל ירושלים ומכבי אלקטרה ת"א, בגין התנהגות אוהדי שתי הקבוצות ופגיעה במהלך התקין של המשחק בעקבות הפעלת רימון עשן צהוב והשלכת חפצים למגרש וכן פגיעה פיזית בשחקנים במהלך המשחק עובדה אשר מסכנת את קהל הצופים אשר חלקו הניכר הינו בני נוער וילדים". 

"כמו כן התנהגות זו הינה פגיעה חמורה בתדמית הכלכלית של ליגת לוטו.הקבוצות הינן שותפות של מנהלת הליגה בשמירה על תדמיתה ועל כן אנו מצפים שתעשינה את כל המאמצים שמקרים כאלו לא ישנו"

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק