וושינגטון רוצה ניצחון ראשון בחוץ

המלצת WINNER NBA: הוויזארדס יתארחו בפילדלפיה, אותם ניצחו בכל חמשת המשחקים האחרונים, כולל שני משחקים העונה

יום רביעי 05 ינואר 2011
שלמה חסיד
 וושינגטון וויזארדס הפסידה בכל 16 משחקי החוץ שלה עד כה, והלילה היא תתארח בפילדלפיה בניסיון לשבור את המנחוס ולנצח בפעם הראשונה בחוץ. 

בכל חמשת המפגשים האחרונים בין שתי הקבוצות וושינגטון ניצחה, והלילה תהיה לפילדלפיה 76 הזדמנות להשיג נקמה. הוויזארדס במאזן של 24-8, בהחלט טעון שיפור מיידי. זהו המאזן התשיעי הכי פחות טוב בתולדות הליגה. הפעם הקודמת שבה קבוצה רשמה מאזן כה שלילי היתה ב-2001 שבה שיקגו בולס פתחה את העונה במאזן שלילי ש 18-0. מזלם שעכשיו יש להם סדרה של יריבות נוחות יחסית: פילדלפיה, שארלוט, מינסוטה ומילווקי. 

המאמן פליפ סאונדרס אמר: "וושינגטון חייבת להתחיל לנצח, ויהי מה. ואת זה נשיג רק במלחמה, התלהבות ורצון אינסופי". כאמור, הוויזארדס ניצחו בכל חמשת המפגשים האחרונים בין שתי הקבוצות, כאשר העונה ניצחו את פילדלפיה פעמיים בהארכה: 115-116 בערב הפתיחה ב-1 בנובמבר, ו-114-116 ב-23 בנובמבר.

פילדלפיה חוזרת הביתה לראשונה מאז ה-17 בדצמבר, אחרי שביום שני הפסידה להורנטס 77-84 וקלעה רק ב-34.1 אחוז בממוצע. כוכב הקבוצה אוון טורנר אמר: "אנחנו חוזרים הביתה ומקווים להשיג ניצחון ראשון העונה. עברנו מסע תלאות ממגרש למגרש, היה קשה מאוד, אבל עכשיו מול הקהל הביתי שלנו אני מאמין שנשיג ניצחון". הסנטר של פילדלפיה ספנסר היווס שנפצע בגבו ביום שני עלול להחמיץ את המשחק הלילה.

משחק מספר 33: פילדלפיה 76 - וושינגטון וויזארדס (7+). ההימור: 1

צילום: GETTYIMAGES.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק