גביע הטוטו: קרית שמונה בגמר

חצי גמר גביע הטוטו: בתום 120 דקות וקרב פנדלים הוכרע- הקבוצה של רן בן שמעון זכתה בכרטיס הראשון לגמר, על חשבון בני יהודה ודרור קשטן. בהמשך: מכבי ת"א - מכבי פ"ת על הכרטיס השני

יום רביעי 05 ינואר 2011
מערכת TELESPORT
קרית שמונה הבטיחה הערב (רביעי) את מקומה בגמר גביע הטוטו, אחרי שגברה באצטדיון רמת גן על עירוני קרית שמונה בתום קרב פנדלים בתוצאה 4:5. הקבוצה הצפונית הצליחה לחזור מפיגור אליו נקלעה בדקה ה-26 משער נגיחה של עוז ראלי, כאשר שניות ספורות לסיום תוספת הזמן כפה שלומי אביסידריס הארכה דרמטית בר"ג. 

בתום 30 דקות הארכה נותרה התוצאה בעינה, והקבוצת פנו לקרב פנדלים. פדרו גלבאן היה הגיבור הטראגי של בני יהודה הערב, כאשר החטאה שלו במצב של 4:4 שלחה את אביסידריס לנקודה הלבנה עם הבעיטה המכרעת שהעניקה לרן בן שמעון את המקום בגמר.

רן בן שמעון המאושר אמר בסיום: "הצ'ק כבר היה ביד של בני יהודה, הם כבר הלכו איתו לקניון ואנחנו נכנסנו לשם ולקחנו אותו מהם. איזה כיף. למרות שמדובר בגביע הטוטו, יש לנו מעט רגעים לשמוח בהם בכדורגל ואנחנו שמחים עכשיו מאוד".

מהלך המשחק:

בני יהודה עלתה ליתרון בדקה ה-26, לאחר שכפיר אדרי הגביה כדור מדוד לרחבה ועוז ראלי המשיך אותו פנימה בנגיחה. 6 דקות לאחר מכן, פיני בלילי מצא את שלו מנשה, ששלח בעיטה לא רעה שחלפה בסמוך לקורת שערו של עמוס.

על סף השריקה להפסקת המחצית, עוז ראלי שלח את לירוי צעירי בכדור עומק מצוין לעבר השער, אך האחרון החמיץ מקרוב. הזהובים המשיכו לרשום הזדמנויות קורצות ליד שערה של קרית שמונה גם במהלך המחצית השניה, אך חניכיו של דרור קשטן החמיצו שוב ושוב. 

כשנדמה היה שהכרטיס לגמר כבר רשום על שמה של בני יהודה, הצליחה הקבוצה הצפונית להשיג שוויון דרמטי עמוק בתוך הארכת הזמן. שלומי אביסדריס בעט מקרוב לרשת של איינוגבה בתום התקפה מצוינת של קרית שמונה- 1:1, הארכה בר"ג.

הארכה:

בדקה ה-97, ברק בדש ניסה להפתיע את איינוגבה, שהדף. 1:1 בסיומו של החלק הראשון בהארכה. בדקה ה-112, השופט הורה על הנקודה הלבנה בעקבות עבירה של דין מימוני על ג'ורג' אמסיס ברחבה. אסי בלדוט בעט, דני עמוס הדף. מן העבר השני, בעיטה של אביב דדו נבלמה במשקוף.

פנדלים:

כפיר אדרי: 0:1 לבני יהודה.
זוראן בלדובלייב: 1:1.
משה ביטון: 1:2.
ברק בדש: 2:2.
אסי בלדוט: 2:3 לזהובים.
בני בן זקן: 3:3.
קסטוטיס איבשקביצ'יוס: 3:4.
אביב דדו: 4:4.
פדרו גלבאן: עדיין 4:4.
שלומי אביסדריס: 4:5 לקרית שמונה.

הרכב קרית שמונה: דני עמוס, הנרי ניאמבה מולנגה, יניב לביא (דין מימוני 76'), שיר צדק, תומר ברוקס (אלעד גבאי 64'), עדי אלישע (שלומי אביסדריס 59'), בני בן זקן, אדריאן רוצ'ט, תומר סוויסה (זוראן בלדובלייב 76'), וויליאם נג'ובו (אביב דדו 75'), ברק בדש.

הרכב בני יהודה: דלה איינוגבה, איציק עזוז, דין מורי, אביב חדד, כפיר אדרי, קסטוטיס איבשקביצ'יוס, לירוי צעירי, עוז ראלי (ג'ורג אמסיס 90'), שלו מנשה (אסי בלדוט 61'), פיני בלילי (משה ביטון 76'), דיאן חריסטוב (פדרו גלבאן 81').

 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק