גולדהאר, האחריות עליך

עד עכשיו אבי נמני היה אחראי לצרות של מכבי ת"א, מעכשיו האחריות היא כולה של בעל הבית שבינתיים מקבל ציון נכשל בניהול

יום חמישי 06 ינואר 2011
שלמה חסיד
 לא ברור לי מתי בדיוק מתכוונים בהתאחדות להוציא חוק נגד בעלי ההון. לא יכול להיות שאחרי שגד זאבי קנה את בית"ר ירושלים והוביל אותה לפירוק, ואחרי שארקדי גאידמק כמעט מחק את סמל המנורה מהככדורגל הישראלי, עדיין אף אחד לא שם לב שבעלי ההון יותר לוקחים מאשר נותנים לכדורגל, והדוגמא המובהקת ביותר היא מיץ' גולדהאר.

כבר עתה ברור שאירועי השבוע האחרון עשויים לרסק את מכבי ת"א לרסיסים קטנים ולראייה התבוסה בחצי גמר גביע הטוטו למכבי פ"ת, שלעומת מכבי של היום היא נראית כמו מנצ'סטר יונייטד.

נכון, אבי נמני לא הצליח במכבי ת"א, אבל גם לגולדהאר יש חלק בכאוס. לא לדבר עם המאמן שלך 3 חודשים, להיפגש עם דרור קשטן בחודש אפריל ולהציע לו את המשרה ולא להיות מתואם עם אבי נמני במהלכים המקצועיים, זה אומר לחכות לו בפינה עד שהקרקע תהיה בשלה כדי לפטר אותו.

לגולדהאר מגיע ציון "נכשל" בניהול. אם זה היה תלוי בי, הייתי מעיף אותו מהכדורגל הישראלי והייתי קונס אותו במאה מיליון דולר על הנזק שהוא גורם למכבי ת"א. שיישב בקנדה, אני לא קונה את זה. מבחינתי הוא איש מוזר, שאין לו מקום בחברה הישראלית ובכדורגל. 

אם עד עכשיו האחריות לכדורגל הישראלי היתה של אבי נמני, מעכשיו כל האחריות היא של מיץ' גולדהאר, אני רוצה לראות אותו אם יש לו מספיק אומץ, שיבוא ביום שני לבלומפילד למשחק מול בית"ר. נראה אם יש לו פרצוף להסתכל בעיני האוהדים אחרי שהוריד את הדגל של מכבי ת"א לאשפתות, הוא לקח מאלכס שניידר מועדון מפואר ובכמה החלטות שערורייתיות ריסק והחריב את המועדון. שייקח את הכסף שלו ושיעוף מכאן לכל הרוחות. עדיף לא לשמוע מאנשים כאלה. 

חשבתי שרענן כץ ממכבי ת"א הוא איש הזוי עד שפגשתי את מיץ' גולדהאר והבנתי שכל האנשים האלה מסוכנים לספורט. אני אוהב נשיאים נורמאליים כמו יעקב שחר, שמשקיעים את כספם בתבונה, קונים שחקנים בני 18,19 שנמצאים עם הפנים לאירופה ולא שופכים מיליארדים על כל מיני קולאוטים ואלברמנים שכבר היו באירופה ואין להם מה למכור. אם גולדהאר היה מרים אליי טלפון הייתי מסביר לו שכל הרפתקאת הגלאקטיקוס שלו תקרוס כבר בחודש ינואר, הייתי מסביר לו שרק לפני כמה 5 שנים הלכו במועדון על קונספציה דומה והתרסקו.

אין לי בכלל ספק שמכבי בעונה הבאה בלי מיץ' גולדהאר, תראה פחות או יותר כמו בית"ר של השנה, אחרי עידן גאידמק. אני רוצה לראות מי המועדון הבא שיסכים לפתוח רגלים בפני כל איש שיטען שיש לו כסף והוא רוצה לקנות אליפויות. אוהדים, תתחילו לפתוח את העיניים כי הבדיחה הזו היא על חשבונכם.

צילום: האתר הרשמי של מכבי תל אביב

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק