בלעדי: נמני פורש מקורס הפרו

סימן לבאות? אבי נמני הפסיק לפני מספר שבועות להגיע לקורס מאמני הפרו ועל פי מקורביו אין לו כוונה לחזור ולהשלים את החומר. מקורב לנמני: לא היה לו זמן להגיע ללימודים. הוא יעשה את הקורס מחדש בעתיד

יום חמישי 06 ינואר 2011
דורון ברגר
 אבי נמני פרש לפני מספר שבעות מקורס מאמני הפרו, הקורס אשר אמור היה לאפשר  לו לאמן את מכבי תל אביב או קבוצה אחרת.

בהתאחדות לכדורגל עשו מאמצים רבים לרשום לקורס העונה את כל מי שביקש, כדי שבעונה הבאה לא יהיה מצב שמאמנים ללא תעודה, יעמדו על הקווים. נמני נרשם לקורס שהחל בתחילת אוקטובר, כמו גם שחקני עבר אחרים, ביניהם אייל ברקוביץ' ודוד אמסלם.

אלא של-TELESPORT נודע שנמני הפסיק לפני מספר שבועות להגיע לשיעורים, אחרי שהגיע לשני שיעורים בלבד. הטענה של נמני הייתה שיש לו המון עבודה במכבי תל אביב ולא מתאפשר לו להגיע לשיעורים.

קורס הפרו יסתיים בסוף חודש מרץ והסיכוי שנמני ישלים את לימודיו הוא קלוש. גם נמני יודע שהוא יאלץ לחכות עוד זמן רב, עד שייפתח קורס נוסף.

מקורביו של נמני אמרו הבוקר כי "לאבי הייתה המון עבודה במכבי תל אביב. הוא לא יכל להגיע ללימודים ואין לו כרגע כוונה להשלים את הלימודים. הוא יודע שהוא יצטרך לוותר על הקורס הזה ולחכות לקורס הבא. הוא יודע שמדובר בקורס חשוב, אבל פשוט לא היה לו זמן. הוא הגיע לשני שיעורים ומאז לא היה לו זמן".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק