3 המלצות WINNER לשישי

כמדי יום אנו ממליצים לכם על משחקי ה-WINNER להימור. היום אנחנו ממליצים לכם על שלושה משחקי כדורגל מאירופה. על מה המלצנו? הכנסו וקראו את ההמלצות היומיות

יום שישי 07 ינואר 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 7 - פרוסינונה - ליבורנו - 2 (יחס 2.15)

פרוסינונה מדורגת במקום ה-19 בליגה האיטלקית השנייה, כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי שני הפסדים בשלושת המחזורים האחרונים כשהיא מובסת במחזור האחרון 5-3 מול סאסואולו. היא תארח היום את ליבורנו שמדורגת במקום השישי בטבלה כשזו מנצחת במחזור האחרון 1-0 בפיאצ'נזה, זאת אחרי תיקו מול פסקארה והפסד מול בארי 4-1 בחוץ. פרוסינונה השיגה העונה בבית מאזן של 3-4-3 לעומת ליבורנו שבחוץ השיגה מאזן של 4-4-2. פעמיים נפגשו הקבוצות בעבר בעונת 08-09 לפני שנתיים, ליבורנו ניצחה בבית 5-2 ובמשחק בפרוסינונה נפרדו הקבוצות בתיקו. הפעם אני מאמין שליבורנו תהיה זו שתיקח את כל הקופה עם ניצחון קטן.

משחק מס. 8 - ויאריאל ב' - גרנאדה - X (יחס 2.65)

קבוצת המשנה של ויאריאל מדורגת במקום התשיעי בליגה השניה בספרד כשהיא אחרי ארבעה משחקים ללא הפסד עם שתי תוצאות תיקו בבית מול אלצ'ה והוואסקה כשדווקא בשני משחקי החוץ היא מנצחת את אלקורקון ואת חימנסטיק. גרנאדה שתפגוש אותה היום מדורגת במקום השביעי בטבלה כשגם היא אחרי שני ניצחונות ושתי תוצאות תיקו, מתוכם שלושה משחקי בית ושני ניצחונות. גרנאדה העפילה בתום העונה שעברה לליגה השניה והיא בסך הכל משחקת יפה מאוד. ויאריאל גם קבוצה מצויינת כך שלדעתי המשחק צפוי להיות שקול עם יתרון ביתי של ויאריאל. אני הולך כאן על תוצאת תיקו.

משחק מס. 9 - פורטימוננסה - ויטוריה סטובל - 1 (יחס 2.25)

משחק בין שתי קבוצות חלשות מאוד במסגרת הליגה הפורטוגלית. המארחת פורטימוננסה, במקום ה-15 בטבלה, הלפני אחרון עם תיקו במחזור האחרון במאריטימו זאת אחרי ארבעה הפסדים רצופים. בסך הכל רושמת פורטימוננסה עשרה משחקים ללא ניצחון בינהם היא מפסידה בשבעה משחקים. מולה תשחק היום ויטוריה סטובל שמדורגת מקום אחד מעליה, במקום ה-14 כשהיא מפסידה בשלושה משחקים במהלך ארבעת המשחקים האחרונים שלה מול ספורטינג ליסבון, פורטו ומול אקדמיקה. פורטימוננסה משיגה העונה בבית מאזן של 2-1-4 לעומת ויטוריה שבחוץ מפסידה בחמיש המשחקים מתוך שבעה. השתיים נפגשו לאחרונה לפני שש שנים פעמיים כאשר ויטוריה ניצחה בבית 2-0 וסיימה מול פורטימוננסה בתיקו במשחק החוץ בתוצאה 3-3. שתי הקבוצות חלשות העונה, ויטוריה נוראית בחוץ ולדעתי פורטימוננסה תנצל את הביתיות שלה בכדי להשיג ניצחון חשוב אחרי עשרה משחקים יתומים.

 צילום: GETTYIMAGES

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק