3 המלצות WINNER לראשון

כמדי יום אנו ממליצים לכם על משחקי ה-WINNER להימור. היום אנחנו ממליצים לכם על שלושה משחקי כדורגל מהליגה האיטלקית והספרדית. על מה המלצנו? הכנסו וקראו את ההמלצות היומיות

יום ראשון 09 ינואר 2011
מערכת TELESPORT

 ליגה איטלקית:

משחק מס. 2 - סמפדוריה - רומא - 2 (יחס 2.30)

לפני שלושה ימים קיימו שתי הקבוצות משחקים כאשר סמפדוריה המשיכה את היכולת החלשה והובסה 3-0 מול פאלרמו.  סמפדוריה רשמה ארבעה הפסדים בחמשת המשחקים האחרונים שלה, לעומת רומא שניצחה 4-2 בבית את קטאניה, שזהו ניצחונה השלישי בליגה ברציפות. סמפדוריה תשחק היום ללא פאצ'יני, קסיאטורה וסמיולי הפצועים, רומא תשחק ללא פיזארו. נראה שרומא בהתקדמות חוזרת אל עבר צמרת הליגה בעוד שסמפדוריה שוקעת והיא כרגע במקום התשיעי. לדעתי רומא בכושר מצויין יכולה לנצח גם את סמפדוריה בחוץ.

ליגה ספרדית:

משחק מס. 24 - אוסאסונה - חטאפה - 2 (יחס 2.65)

אוסאסונה מדורגת במקום ה-15 בטבלה. היא הפסידה במחזור האחרון 1-0 מול סביליה, זאת אחרי שתי תוצאות תיקו מול סראגוסה ומול ולנסיה. בסך הכל הפסידה אוסאסונה בשלושה משחקים במהלך חמשת המשחקים האחרונים שלה. חטאפה, שתשחק מולה היום, רשמה כבר הפסד שני רצוף, הפעם בגביע מול בטיס, 3-1, הפסד שהדיח אותה אחרי שניצחה 2-1 במשחק הראשון בבטיס. חטאפה במקום השביעי בטבלה. אוסאסונה תחסר למשחק היום הרבה שחקנים. סוריאנו מושעה, מורל, שוואי, נקונאם, פנדיאני, קמונאס ורופר פצועים. חטאפה מהצד השני בהרכב כמעט מלא למעט מאריו, בורחה שפצועים כבר זמן מה וגם קולונגה שנפצע לא מזמן. לחטאפה יש הזמנות היום לחזור לעצמה ולנצח קבוצה חלשה ממנה. אני מסמן כאן 2.

משחק מס. 54 - לבאנטה - ולנסיה - 2 (יחס 1.65)

לבאנטה רשמה ניצחון 2-0 על ריאל מדריד בבית, זאת אחרי שהובסה לאותה ריאל 8-0 במשחק הראשון בין השתיים. הניצחון הזה לא אומר שום דבר, כשלפניו הפסידה הקבוצה בשלושה משחקים רצופים. היא במקום ה-17 בטבלה, בסך הכל קבוצה מאוד חלשה שתפסה את ריאל מדריד בהרכב מאוד דפוי. ולנסיה  הפסידה 4-2 לויאריאל במשחקה האחרון, זאת אחרי שהוליכה 2-0. לפני כן, רשמה ולנסיה שני ניצחונות ושתי תוצאות תיקו. לבאנטה תשחק ללא נאנו המושעה וללא דל הורנו הפצוע. ולנסיה בהרכב דיי חסר ללא סאנצ'ז וקוסטה המושעים כשגם סזאר סאנצז', מיגל ופרננדז פצועים. למרות זאת אני הולך עם ולנסיה שגם בהרכב חלש יותר, היא עדיין טוביה יותר מלבאנטה. זה נכון שלבאנטה הקשתה מאוד על ברצלונה וגם ניצחה את ריאל, אבל לדעתי היום היא תעצר. אפשרי לגבות ב-X.

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק