אברהם גרנט חוזר לצ'לסי?

על פי דיווח הבוקר בתקשורת האנגלית, רומן אברמוביץ' מעוניין להחזיר את המאמן הישראלי של ווסטהאם לתפקיד של מנהל טכני במועדון. ביום רביעי צפויה הנהלת ווסטהאם להתכנס ולדון בעתידו של גרנט

יום ראשון 09 ינואר 2011
מערכת TELESPORT

הניצחון של גרנט וקבוצתו ווסטהאם אתמול (שבת) 0:2 על על בארנסלי בגביע נתן למאמן הישראלי קצת שקט אחרי התבוסה 5:0 לניוקאסל בליגה. אולם, אם גרנט אכן יפוטר בסופו של דבר מווסטהאם, ייתכן מאוד והוא ימצא את עצמו בחזרה בצ'לסי, הקבוצה בה החל את הקריירה שלו באנגליה.

על פי דיווח הבוקר בתקשורת האנגלית, גרנט, שמעמדו בווסטהאם עדיין מעורער, מבוקש ע"י רומן אברמוביץ' בצ'לסי לתפקיד של מנהל טכני. על פי הדיווחים, אברמוביץ', שעדיין זוכר לגרנט את העונה המוצלחת יחסית בצ'לסי, מעוניין בגרנט כאחד מאנשיי הצוות המקצועי עליהם הוא סומך ומעריך.

מינויו העתידי של גרנט לא צפוי לפגוע במעמדו של קרלו אנצ'לוטי, המנג'ר האיטלקי של הקבוצה שימשיך בתפקידו וסמכויותיו לא צפויות להיפגע. כזכור, ריי ווילקינס, עוזרו של אנצ'לוטי פוטר לפני כחודש וחצי מהמועדון, בניגוד לדעתו של אנצ'לוטי.

למרות הניצחון של גרנט בגביע אתמול, הנהלת ווסטהאם די מאסה במאמן הישראלי וצפויה להיפגש ביום רביעי הקרוב ולדון בעתידו של גרנט במועדון. אם גרנט אכן יפוטר מווסטהאם, דרכו לצ'לסי צפויה להיות סלולה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק