הדרכון חזר: דה סילבה בדרך לאוסטריה

הבלם הברזילאי קיבל את דרכונו חזרה בדרכו לרד בול זלצבורג. בבוקר פורסם כתב האישום שבו אמר לירון זרקו לדגלאס דה סילבה: "מה אתה חושב שאם אני רוצה לפגוע בך, יש לי בעיה להגיע אליך עוד 3 ימים לתוך הבית שלך באוסטריה?" .

יום שני 10 ינואר 2011
שלמה חסיד

כתב אישום הוגש היום בבית משפט השלום בראשון לציון, נגד שחקן העבר, לירן זרקו, שנאשם כי איים בסחיטה נגד שחקן הכדורגל דגלאס דה סילבה. כתב האישום חושף באופן מצמרר את ההודעות שהעביר, לכאורה, זרקו לדה סילבה.

על פי כתב האישום זרקו התקשר לדה סילבה מספר פעמים ושלח לו הודעות  SMS.  בין היתר אמר זרקו לדה סילבה, שהציב מאבטחים בפתח ביתו: "מה אתה חושב שאם אני רוצה לפגוע בך... אתה חושב שאם אני רוצה לעשות משהו המאבטחים יעצרו אותי?... אתה חושב שיש לי בעיה להגיע אליך עוד 3 ימים לתוך הבית שלך באוסטריה, אז יהיה לך מאבטחים שמה". 

"אתה חושב שיש לי בעיה להגיע אליך לברזיל... יהיה לך מאבטחים שמה? אתה רוצה שאני יהיה אויב שלך? שכחת מי אני... שכחת מי אני ולמה אני מסוגל ואם אני רוצה משהו מה אני יכול לעשות".

מיד לאחר שיחה זו החל זרקו בשיחות ובהודעות טקסט המאיימות. בהתאם לכתב האישום מואשם זרקו בסחיטה באיומים. זרקו כתב לדה סילבה באנגלית עילגת: "תגיד לי עכשיו. תגיד לי עכשיו. אם לא אני אבוא,  יש לך 5 דקות להתקשר אליי .אם לא אני אבוא, והפעם בלי אבא שלי".

דה סילבה יעזוב הלילה (שלישי) את ישראל לכיוון אוסטריה לאחר שהפקיד כ-200 אלף שקל בישראל על מנת שאם וכאשר יצטרך לעבור תשאול, יגיע ארצה. כמו כן האוסטרים העבירו את התשלום הראשון להפועל ת"א.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק