3 המלצות WINNER לשלישי

כמדי יום אנו ממליצים לכם על משחקי ה-WINNER להימור. היום אנחנו ממליצים לכם על שלושה משחקי כדורגל מאנגליה מהליגה השנייה וגביעים שונים. על מה המלצנו? הכנסו וקראו את ההמלצות היומיות

יום שלישי 11 ינואר 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 13 - סטוקפורט - רות'רהאם - 2 (יחס 1.50)

כמעט משחק קצוות בליגה השנייה של אנגליה. סטוקפורט במקום ה-21 בטבלה עם שלושה הפסדים רצופים. רות'רהאם במקום השני בטבלה עם יכולת מצויינת שבאה לידי ביטוי בשלושה ניצחונות רצופים וחמישה ניצחונות בשבעת המשחקים האחרונים שלה. רות'רהאם משחקת טוב בחוץ והיא השיגה העונה חמישה ניצחונות, שתי תוצאות תיקו ושני הפסדים. סטוקפורט בבית מהצד השני השיגה ניצחון אחד בלבד ב-12 משחקים כשהיא מפסידה בחמישה משחקים ומסיימת שש פעמים בתיקו. סטוקפורט חלשה מאוד ואני הולך כאן עם רות'רהאם שנמצאת בכושר מצויין.

משחק מס. 14 - ווסטהאם - בירמינגהאם - X (יחס 2.90)

עוברים לגביע הליגה האנגלי שם מארחת ווסטהאם את בירמינגהאם בשלב חצי הגמר למשחק הראשון מתוך שניים. ווסטהאם במקום האחרון בטבלה אחרי שהובסה 5-0 לניוקאסל במחזור האחרון. היא מעט ניחמה את עצמה עם ניצחון בגביע 2-0 על בארנסלי בבית. בירמינגהאם שתשחק מולה מדורגת במקום ה-15 בטבלה כשהיא מנצחת בשני המשחקים האחרונים שלה בחוץ, 2-1 את בלקפול בליגה ו-4:1 מול מילוול בגביע האנגלי. ווסטהאם תופיע ללא היצפילגר, אילונגה, דה קוסטה, קולינס ואדגר. בירמינגהאם כמעט בהרכב מלא ללא מקפאדן. בליגה נפרדו השתיים בתיקו 2:2 בבירמינגהאם. כל תוצאה במשחק הזה לא תפתיע אף אחד.. אם מחפשים כאן הימור שווה.. לדעתי בירמינגהאם תנסה להעביר את ההכרעה למשחק הביתי שלה מול ווסטהאם והסימון שלי כאן הוא X.

משחק מס. 17 - וויקומב - הרפורד - 1 (יחס 1.35)

מדובר בגביע האנגלי שמערב קבוצות מכל הליגות. וויקומב במקום השלישי בטבלת הליגה הרביעית באנגליה. היא אחרי הפסד 3-0 בקרו, זאת אחרי חמישה ניצחונות רצופים. היא תארח היום את הרפורד שמדורגת במקום האחרון בטבלה. הרפורד מנצחת בשני המשחקים האחרונים שלה, 4-3 את לינקולן בגביע ו-2:1 את אלדרשוט לפני כן. וויקומב ניצחה לפני שבועיים את הרפורד בבית בתוצאה 2-1. וויקומד בבית עם מאזן של שישה ניצחונות, שלוש תוצאות תיקו ושלושה הפסדים. הרפורד בחוץ עם מאזן של ארבעה ניצחונות, תיקו אחד ושבעה הפסדים. למרות ההפסד של וויקומב במשחק ההאחרון, והניצחונות הרצופים של הרפורד, לדעתי לא תיפול כאן הפתעה מרעישה. וויקומב לדעתי יעשו את העבודה שלהם וינצחו את המשחק הזה. 

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק