אזרנקה היתה גדולה על פאר

שחר פאר נחלה הבוקר הפסד מול ויקטוריה אזרנקה החזקה (10 בעולם), 7:5,6:3 במסגרת הסיבוב השני של טורניר סידני. הפסד שני גם ליוני ארליך ואנדי רם

יום שלישי 11 ינואר 2011
מערכת TELESPORT

שנת 2010 היתה שנה נפלאה עבור שחר פאר, שרושמת דירוג שיא בקריירה שלו וממוקמת במקום ה-12 בדירוג העולמי של ה-ATP. פאר, שחולמת להתברג בטופ 10 בעולם רוצה להמשיך את המומנטום גם ב-2011 אבל הבוקר נכנעה לטניסאית חזקה ממנה.

אחרי הניצחון על באמר בסיבוב הקודם, נחלה הבוקר פאר הפסד בשמינית הגמר של טורניר סידני מול ויקטוריה אזרנקה החזקה, 7:5,6:3. למרות שהפסידה בשתי מערכות, פאר הצליחה להקשות על אזרנקה אך ירדה מנוצחת במשחק שנמשך למעלה משעתיים.

כדי להגשים את חלומה ולהיכנס לטופ 10 בעולם, ויקטוריה אזרנקה אשר מדורגת כעת במקום העשירי היא אחת הטניסאיות שעל פניהן פאר צריכה לחלוף, אך נכון לעכשיו, טניסאיות ברמה של אזרנקה עדיין גדולות על פאר.

היום הזה לא האיר פנים גם  ליוני ארליך ואנדי רם, שרשמו הבוקר את הפסדם השני ברציפות העונה, לאחר שנוצחו 7:5, 6:0 על ידי הצמד הרוסי איגור אנדרייב ודימיטרי טורסונוב במשחק שנמשך פחות משעה. ה

מערכה הראשונה עוד הייתה צמודה, אבל במשחקון האחרון שלה הצמד הישראלי נשבר, ומשם לא התאושש. ארליך ורם המתקמבקים, כזכור, נוצחו בסיבוב הראשון גם בטורניר בריסביין.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק