ברקוביץ' ישוב לקורס הפרו

בית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל קיבל את הערעור שהגיש אייל ברקוביץ', ושחקן העבר ישוב לקורס ה"פרו", בו נטל במפגשים האחרונים חלק עד לקבלת החלטת בית הדין. עורך דינו: "ניצחנו את ההתאחדות"

יום שלישי 11 ינואר 2011
מערכת TELESPORT
אייל ברקוביץ' יכול לרשום לזכותו הישג נוסף לקריירה. הערב (שלישי) בית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל קיבל את הערעור שהגיש שחקן הכדורגל לשעבר ובכך החזיר אותו סופית לקורס ה"פרו" של מאמני הכדורגל.

כזכור, ברקוביץ' רשום החל מהקיץ האחרון לקורס ה"פרו" שאמור להסתיים בחודש מרץ, אולם הורחק ממנו לאחר שכינה את דייני ההתאחדות "חבורת אפסים". זאת כיוון שהורחק לשישה שבועות מהמגרשים לאחר שהורה לשחקני הנוער של קבוצת נשר לרדת מהמגרש.

ברקוביץ' טען שלבית הדין למשמעת אין סמכות להרחיקו מקורס המאמנים, אולם בית הדין קבע כי אין לברקוביץ' זכות ערעור על הרשעתו והפנה את הסוגייה חזרה לבית הדין למשמעת, שדחה את טענתו. 

ברקוביץ' פנה בעקבות ההחלטה לבית המשפט המחוזי בתל אביב, שקבע שמדובר בסעיף מפלה שפוגע בחוק יסוד: חופש העיסוק, והורה לשנות את תקנות ההתאחדות ולאפשר לברקוביץ' לערער על ההחלטה. כאמור, ברקוביץ' זכה בערעור וישוב לקורס.

עורך דינו, יואל גולדברג אמר: "היום הסתיים הערעור של אייל והוא ניצח את ההתאחדות. המטרה היא לקצר את עונש ההרחקה של אייל משישה חודשים לארבעה".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק