ארסנל מחפשת להתחזק בהגנה

אחרי שאיבדה בחודש ספטמבר האחרון את תומאס ורמאלן ובתחילת השבוע האחרון את סבסטיאן סקילאצ'י, ארסן ונגר מחפש להתחזק בבלם: "סקילאצ'י יחזור תוך שבועיים אם הכל יילך כשורה"

יום שלישי 11 ינואר 2011
מערכת TELESPORT

מאז השביעי בספטמבר 2010 נאלצת ארסנל להסתדר ללא הבלם הבלגי, תומאס ורמאלן. האחרון נפצע במהלך שהותו עם נבחרת בלגיה לקראת משחקי מוקדמות יורו 2012, ומאז ארסנל מחכה לחזרתו. 

תחילה קיוו התותחנים לראות את ורמאלן על כר הדשא בחודש ינואר, אבל בארסנל עדיין לא יודעים מתי הבלגי ישוב למגרשים. הקבוצה הלונדונית שלחה את הבלם למספר מומחים, אבל אף אחד מהם עדיין לא פתר את התעלומה וידע להשיב מתי יוכל ורמאלן לשוב למרכז ההגנה. 

ארסן ונגר, מאמנה של ארסנל התייחס לכך באתר הרשמי של המועדון: "ביום שבת קיבלנו את הבשורה שיש עיכוב נוסף בחזרתו של תומאס לשחק. זה מדאיג אותנו מאוד. אנחנו מתייעצים עם מומחים מכל רחבי העולם, אבל לצערי אני עדיין לא יודע לענות מתי תומאס ישוב".

סיבה נוספת לדאגה עבור ונגר התקבלה ביום שבת, במשחק התיקו בגביע מול לידס (1:1), אז נפצע הצרפתי סבסטיאן סקילאצ'י, עליו אמר המאמן: "סבסטיאן ייעדר שבועיים עד שלושה במקסימום. הוא נפצע בצורה קלה יחסית, אם הכל יתנהל כשורה הוא ישוב תוך שבועיים".

צילום: Getty Images

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק