אני לומד הרבה ממוריניו

אחרי שמאמן ריאל מדריד החמיא, כריסטיאנו רונאלדו פירגן בחזרה למאמן השנה בעולם, ז'וז'ה מוריניו: "אני מרגיש טוב מתמיד ושמח לעבוד איתו בריאל מדריד. למדתי ממנו כ"כ הרבה בזמן הקצר שלנו ביחד"

יום שלישי 11 ינואר 2011
מערכת TELESPORT

כריסטיאנו רונאלדו הוא לא הבחור הכי מפרגן במדריד, אבל לא סתם לז'וז'ה מוריניו קוראים "המיוחד". אחרי שהמאמן הפורטוגלי החמיא לכריסטיאנו רונאלדו לאחר קבלת תואר מאמן השנה בעולם וסיפר כי הוא משוכנע שגם רונאלדו יזכה לקטוף את תואר השחקן השנה בעולם 4-5 או פעמים, החזיר לו השחקן בשבחים משלו.

כריסטיאנו מאמין כי אין ראוי ממוריניו לתואר ומספר: "האנשים המקצוענים ביותר הם אלה שבסוף גם זוכים ומצליחים בחיים. מוריניו זכה בשלושה תארים בעונה האחרונה, אין ראוי ממנו לתואר. אני מאוד שמח בשבילו, הוא והצוות שלו מאוד מקצוענים. הייתי מופתע מהם מאוד בהתחלה אחרי שהם ביקשו ממני לעבוד קשה יותר וזה רק חיזק את מעמדם אצלי".

"תמיד רציתי לעבור עם מוריניו" המשיך לספר כריסטיאנו רונאלדו. "לא רק בגלל שהוא הכי טוב, אלא גם כי הוא פורטוגלי ואי אפשר להתווכח עם הצלחותיו בעבר. החלום התגשם ועכשיו אני מקווה שנוכל לזכות בתארים רבים ביחד".

לסיום הוסיף: "זה לא סתם שמוריניו זכה בכל-כך הרבה תארים בשנים האחרונות, בכל מקום בו אימן. למדתי ממנו כל-כך הרבה בזמן כ"כ קצר. אני לומד דברים חדשים מדי יום. אני מרגיש מאוד טוב עם הכדורגל שלי ועם מוריניו בריאל מדריד".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק