הראל דחה את הצעתה של קייבו

"החמורים המעופפים" הציעו מיליון וחצי יורו עבור חצי מכרטיסו של איתי שכטר, אבל מוני הראל מסרב לשחררו במחיר זה ודורש עבור החלוץ סכום כפול. סירוב של אחד מבעלי הקבוצה מספיק על מנת לטרפד את המעבר

יום שלישי 11 ינואר 2011
מערכת TELESPORT
מזה מספר שבועות שקייבו עוקבת אחר איתי שכטר ומנסה להעבירו לשורותיה, אבל נראה שההצעה שלה פשוט לא מספיק גבוהה. על אף שמדובר במיליון וחצי יורו עבור רכישת מחצית הכרטיס של שכטר, מוני הראל סירב להצעה, ובכך ככל הנראה השאיר את החלוץ בארץ לחצי עונה נוספת.

הפקס מטעם קייבו נשלח ישירות אל משרדי מועדון הפועל ת"א, אבל על-פי הסכם השותפות בין מוני הראל ואלי טביב, מספיק סירוב של אחד מבין השניים על מנת לטרפד עסקה. איתי שכטר מעוניין להתקדם לאחת הליגות הבכירות באירופה, אך מוכן להמתין בארץ עד לקיץ מאחר וברצונו לעזוב לאנגליה או גרמניה.

שכטר כבר התבטא לאחרונה במספר כלי תקשורת כי ברצונו לחתום על חוזה בקבוצה מאחת מ-2 הליגות הנ"ל ולהצטרף לשורותיה רק עם פתיחת העונה הבאה. שכטר הסביר זאת כי ברצונו לזכות עם הפועל ת"א באליפות נוספת וכן לפתוח עונה עם כולם ולא להצטרף במהלכה, אז הקושי להסתגל גבוה יותר. לשכטר אין סעיף שחרור בחוזהו, אך הוא טען כי מחירו לא צריך לעלות על 2.5 מיליון יורו לכל היותר.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק