היגוואין נותח וישוב בעונה הבאה

גונזאלו היגוואין נותח הלילה בשיקאגו ולא ישוב העונה למגרשים. רופאיו של חלוץ ריאל מדריד אופטימיים, אך דואגים לציין: "תוך ארבעה חודשים היגוואין יהיה כשיר לחזור לשחק, אבל הוא ישוב לכושר שיא רק בעוד כשנה"

יום רביעי 12 ינואר 2011
מערכת TELESPORT

בלית ברירה, לאחר שניסה דרכים חלופיות, גונזאלו היגוואין נותח הלילה בשיקאגו וישוב למדי ריאל מדריד רק בעונה הבאה. תהליך ההחלמה צפוי לקחת ארבעה חודשים, אבל לאחר הניתוח, שעבר בהצלחה, רופאיו מנדבים מידע מעניין לגבי הסקורר הגדול של הבלאנקוס.

הרופא שניתח את החלוץ, ריצ'ארד פסלר, מאמין שהארגנטינאי צפוי לשוב למגרשים תוך ארבעה חודשים, אולם הזמן שייקח לחלוץ לשוב לכושר שיא הוא קרוב לשנה מהיום.

"הניתוח ארך שעה ו-15 דקות והוא עבר בהצלחה. גונזאלו יישאר בשיקאגו בשבוע הקרוב ולאחר מכן ימשיך בתהליך ההחלמה בביתו". אמר המנתח וסיפר על תהליך ההחלמה: "אני לא רואה סיבוכים שעלולים לקרות בהמשך. המון ספורטאים חזרו מפציעות כאלה ל-100 אחוזים לאחר תקופת החלמה. עד חזרה למגרשים צריך לתת לזמן לעשות את שלו, בין חודשיים לארבעה".

"בתוך שבועיים הוא יכול להתחיל באימוני ריצה, ארבעה חודשים והוא יהיה כשיר לחלוטין. אבל בשביל להחלים ולחזור להציג 100 אחוזים מיכולתו נדרש זמן של קרוב לשנה".

צילום: GETTY IMAGES

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק