ג'רמיין ג'קסון חתם במכבי חיפה

הקבוצה של עמי נאווי, שסוגרת את ליגת העל ביצעה היום חיזוק משמעותי כשהחתימה את הרכז הוותיק ששיחק בעבר בולנסיה הספרדית, וגם בניקס ומילווקי מה-NBA. עמי נאווי: "יכולת המנהיגות שלו תביא לקבוצה מימד חדש"

יום חמישי 13 ינואר 2011
שלמה חסיד

 מכבי חיפה והמאמן החדש שלה עמי נאווי, יארחו הערב את מכבי ראשון של אפי בירנבוים, במשחק תחתית לוהט בו הירוקים חייבים לנצח כדי לנסות ולסגור פערים בתחתית.

ובינתיים, הקבוצה הודיעה היום על רכש משמעותי מאוד כשהחתימה את ג'רמיין ג'קסון, הרכז הוותיק בן ה-35. ג'קסון, הוא בוגר אוניברסיטת דטרויט ב-1999. בתחילת הקריירה המקצוענית שלו שיחק במדי דטרויט פיסטונס ב-NBA אבל שותף רק ב-7 משחקים. הוא עבר לשחק ב-CBA ובעונת 00/01 גם רשם גיחה ראשונה לאירופה ושיחק מספר משחקים קטן במדי ורונה האיטלקית.

בעונת 04/05 שיחק בולנסיה הספרדית ואת סיום העונה עשה בניו יורק ניקס. ב 05/06 ובעונה אחריה שיחק במילווקי באקס, נופה וחתם באזובמאש מריופול האוקראינית. ת 07/08 עשה במדי לאון הספרדית ולאחר מכן אודינה האיטלקית. בשתי העונות האחרונות שיחק במדי לובוס גריסס בליגה המכסיקנית. בסך הכל רשם 135 משחקים ב-NBA בקריירה.

"ג'רמיין ג'קסון מביא למכבי חיפה מנהיגות לקראת המשך העונה," אמר מאמנה הזמני של מכבי חיפה, עמי נאווי, על ההחתמה והוסיף: "מימדיו, ראיית המגרש שלו ויכולות המנהיגות שלו יביאו מימד חדש לקבוצה שלנו, וכך יאפשר לנו להיות עקביים יותר."

צילום: אתר המנהלת

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק