שחר: זו מכבי חיפה שאני אוהב

הבעלים של מכבי חיפה היה שבע רצון מהתיקו 0:0 הערב מול צסק"א. רוני לוי: הוכחנו שיש לנו מה למכור ברמות הגבוהות. קטן: נצטרך לתרגם את היכולת הזו גם לליגה

יום רביעי 14 פברואר 2007
עדי גלסקה
עד הערב מכבי חיפה תמיד כשלה במשחקים ששיחקה במסגרת האירופאית על אדמת רוסיה, אבל רוני לוי המאמן שכל כך הרבה אנשים חושבים כי הוא צריך לעזוב את המועדון הירוק הוכיח הערב כי למרות המשבר בליגה הוא עדיין יודע איך לאמן את קבוצתו במשחקים האירופאים כשצסק"א חילצה 0:0 ביתי מול הירוקים.

לוי היה נרגש בסיום המשחק ואמר ל-TELESPORT: "אני גאה בקבוצה שלי. הוכחנו שגם ברמות הגבוהות יש לנו מה למכור. אני שמח על התוצאה ועל כך שהכרעה עוברת לבלומפילד. אני מאד מרוצה מהיכולת שהצגנו במשחק וזו השינוי מבחינתנו, אני מקווה שתהיה לזה השפעה גם בליגה".

המאמן עדיין נשאר עם רגליו על הקרקע והזהיר משאננות: "צסק"א קבוצה מצוינת ולא הולך להיות לנו קל בגומלין. זה הולך להיות משחק קשה אבל לעת עתה אנחנו מאושרים".ומה באשר לליגה? "כבר ממחר מתכוון המאמן להתחיל לעבוד לקראת המשחק מול מכבי ת"א בליגה". 

יניב קטן הוסיף: "אני חושב שכולנו עשינו הכל טוב ואנו חוזרים עם חיוך גדול על הפנים. עכשיו נצטרך לתרגם את היכולת הזו לליגה".

נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר היה מאושר מאוד בסיום המשחק ואמר: "זו מכבי חיפה שאני אוהב לראות. זו מכבי חיפה שאני מכיר, ואני רוצה לראות שחקנים נלחמים ועושים את הכל כדי להצליח. בשבוע הבא אני מאמין ומקווה שבלומפילד יהיה מלא וביחד עם האוהדים נדע לעבור את צסק"א".

דקל קינן: "אין ספק שהוצאנו תוצאה יפה, אבל עכשיו צריך לחשוב על שבוע הבא. צריך להיות מרוכזים מאוד בהגנה כדי שהם לא יפתיעו אותנו. אני מאמין שהקהל יהיה איתנו ואיתו נוכל לעשות את זה".

גוסטבו בוקולי: "זו מכבי חיפה שכולם מכירים. היה משחק קשה. נלחמנו ושוב הוכחנו שלמכבי חיפה יש מה למכור".

מאמן צסק"א, ואלרי גזייב: "שיחקנו טוב אבל בת"א אני בטוח שנשחק עוד יותר טוב. כולם ראו שאלן מסודי הוא שחקן נהדר וששחקנים שלהם עשו עבודה מצוינת בהגנה. ידענו שיהיה קשה ברוסיה וברור לנו שיהיה קשה גם בת"א".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק