איווניר: לא יהיה רכש

מוטי איווניר, מאמן מכבי תל-אביב דיבר לקראת משחק הבכורה שלו בדוחא, מול בני סכנין: "אין סיכוי שאצליח לבצע הרבה שינוי עד אז". על הרוטציה הוסיף: "אין צורך ברוטציה בקבוצה כמו מכבי"

יום חמישי 13 ינואר 2011
שלמה חסיד
מאמן מכבי תל-אביב, מוטי איווניר, שוחח היום עם התקשורת לקראת משחקו הראשון כמאמן הקבוצה, ביום שבת (17:00) בדוחא מול בני סכנין. איווניר אמר לקראת המשחק: "אני עובד בסך-הכל יומיים ואי אפשר לבצע יותר מדי שינויים בפרק זמן כזה. גם לא כל מה שארצה לשנות, ישתנה".

איווניר חזר והבהיר שנושא המוטיבציה יעמוד תמיד לנגד עיניו: "אמרתי גם לשחקנים שיש יום טוב ויש יום רע, אבל אני בתור שחקן תמיד התאמצתי. אני מצפה מהשחקנים שיתנו את הכל, בכל משחק, כדי להשיג את הניצחון. האמת, אין לי מושג איך בני סכנין ישחקו. אולי הם ינסו להסתגר ואולי בבית שלהם הם ינסו לתקוף".

דבר אחד הבולט לעין, בשונה מהצוות המקצועי הקודם בראשות אבי נמני ויוסי מזרחי, הוא שמוטי איווניר לא מתכנן שינויים רבים בהרכב מדי שבוע. איווניר, עם עקיצה קלה לאבי נמני, הוסיף: "רוטציה נהוגה בקבוצות גדולות באירופה, שעורכות 2 משחקים בשבוע. אנחנו משחקים משבת לשבת או משני לשבת ואין צורך בכ"כ הרבה חילופי שחקנים. אני בעד הרכב שירוץ באופן קבוע, עם מעט שינויים כשצריך".

עוזר המאמן, חנן אזולאי, דיבר לראשונה גם הוא עם התקשורת: "אני מכיר את מוטי הרבה זמן. באשדוד הייתי אחראי על האקדמיה לנוער והסיבה היחידה שהתלבטתי אם להגיע למכבי ת"א היא כיוון שהייתי מאוד מרוצה מהעבודה באקדמיה באשדוד. הלוואי שגם כאן, במכבי ת"א, ילמדו מהשיטה של ג'קי בן-זקן".

במכבי ת"א מעריכים שלפחות כ-1,000 אוהדים יעשו את כל הדרך מהמרכז לצפון כדי לעודד את הקבוצה במשחק שיפתח את המחזור ה-18 בליגת העל.

מכבי ת"א קיימה שיחות ראשונות עם ראשי קריית שמונה בנושא אלרואי כהן, ובקבוצה משוכנעים כי איזי שירצקי, הבעלים של קריית שמונה שידוע גם כאוהד מכבי ת"א, ידאג להעביר את הכשרון הגדול למכבי תל-אביב בחודשי הקיץ.

בנושא השחקן הצעיר, הבהיר איווניר: "כבר בשיחה הראשונה שלי עם מיץ' גולדהאר הובהר שלא יגיע רכש. אף שחקן גם לא אמור לעזוב. אני לא מאמין בשינויים בינואר ונבצע שינוי רק אם אחד השחקנים יבקש מרצונו לעזוב, מה שלא קרה".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק