מה יהיה? חשש שרנדל סיים העונה

המזל הרע בהפועל ירושלים נמשך: הפורוורד האמריקאי, בראיין רנדל עבר בדיקה בקרסול ונקבע כי יהיה חייב לעבור ניתוח. המשמעות: תקופת החלמה של כחודשיים ימים וחזרה אפשרית רק בפיינל פור אם בכלל

יום חמישי 13 ינואר 2011
שלמה חסיד

מכה קשה נוספת נחתה על הפועל ירושלים כדורסל: הפורוורד האמריקאי והבכיר של הקבוצה, בראיין רנדל עשוי לסיים את העונה לאחר שעבר בדיקה נוספת בקרסול ובה התברר כי השחקן ייאלץ לעבור ניתוח ולהיעדר כשמונה שבועות תקופת החלמה.

רנדל, שסוחב פציעה מתחילת העונה נבדק בשנית וחייב יהיה לעבור ניתוח כירורגי, מה שיוביל אותו להיעדר כשמונה שבועות. הניתוח יתקיים רק בסביבות סוף החודש ינואר. אם וכאשר השחקן אכן יהיה כשיר, הוא עשוי להופיל למשחק הפלייאוף ובמידה שירושלים אכן תהיה כאן.

זהו המשך ישיר לתקופה הקשה של הפועל ירושלים, שהודחה מגביע המדינה ואף מאירופה וכישלונות אף בליגה המקומית. הפציעה של רנדל מצטרפת לפציעה של אורי קוקיה, יובל נעימי ואף יוגב אוחיון.

מהמועדון נמסר בתגובה רישמית: "זוהי מכה קשה לקבוצה. רנדל היה אחד השחקנים המרכזיים שלנו העונה. בשורה זו ממשיכה את ביש המזל המלווה אותנו מתחילת העונה, עם סדרת הפציעות של שחקני מפתח כגון אורי קוקיה, יובל נעימי ויוגב אוחיון. אנו מאחלים לרנדל החלמה וחזרה מהירה לפעילות".

תמונה: באדיבות הפועל מגדל ירושלים.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק